SPOR
Giriş Tarihi : 01-08-2020 13:14   Güncelleme : 01-08-2020 13:15

ASKF İLE İL ÖZEL İDARE PROTOKOL İMZALADI

ASKF İLE İL ÖZEL İDARE PROTOKOL İMZALADI

İRFAN ARSLAN

 2020 Eylül ayında başlayacak olan spor sezonu öncesinde Elazığ İl Özel İdaresi ile Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu arasında spor malzemesi ortak proje ve protokolü imzalandı.

Yapılan imza töreninde bir değerlendirmede bulunan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa GÜR; “Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu bünyesinde tamamen ilimiz gençliğine hizmet eden ve arkasında herhangi bir kamu veya özel teşebbüs desteği olmayan ve şehrimizin, dolayısıyla ülkemizin geleceği olan, gençliğimize kendi kısıtlı imkânlarıyla hizmet eden bu kulüplerimizin malzeme ihtiyaçlarının giderilmesi içinElazığ İl Özel İdaresi ile Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı arasında protokol imzalamış bulunmaktayız.

İlimizde yaşanan deprem ve pandemi sonrasında kulüplerimizin ve dolayısıyla sporcularımızın moral ve motivasyonlarını yükseltme adına Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak çok güzel işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Elazığ ili genelinde faaliyet gösteren Amatör spor kulüplerinin ihtiyacı olan spor malzemelerinin alımının yapılarak sezon öncesi kulüplere zamanında dağıtılması ilimiz ve ülkemiz sporuna yeni bir ivme kazandıracağı gibi, gençliğimize heyecan ve güven, kulüplerimize de hedeflerini büyütme noktasında özgüven kazandırması hedeflenmektedir.

Ben bu malzemelerin alımı için gerekli desteği veren ve her zaman kulüplerimizin yanında olan başta Sayın Valimize, Sayın Milletvekillerimize, Sayın İl Genel Meclisi Başkanı ve Üyelerine, Sayın Genel Sekreterimize şahsım ve kulüplerimiz adına şükranlarımı arz ediyorum” dedi.