SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2020 08:56   Güncelleme : 02-08-2020 08:56

ERİŞ: SON KAMPIMIZI DIŞARIDA YAPACAĞIZ

ERİŞ: SON KAMPIMIZI DIŞARIDA YAPACAĞIZ

İRFAN ARSLAN

Yeni sezon hazırlıklarının 1. Etabını kendi tesislerinde tamamlayan Elazığspor 2. Hazırlık kampını da kendi tesislerinde sürdürecek.

Elazığspor Teknik Direktörü  Levent Eriş, daha önce  2. Hazırlık kampını dışarıda bir merkezde yapmayı planladıklarını ancak bu karardan vazgeçtiklerini belirterek “ Bizim için önemli olan  istediğimiz çalışmayı yapacak bir tesis olması.Bunun içinde kendi tesislerimiz yeterli.Bu karar bizim için önemli” Dedi

Takımının son hazırlık kampını belirleyecekleri bir merkezde yapmayı kararlaştırdıklarını belirten Eriş, ”İkinci hazırlık dönemi çalışmalarını da kendi tesislerimizde yapacağız.Tabiki bunun yanında yeni sezon için kadromuzu  bazı mevkilerde takviye etmenin çalışmalarını da yapıyoruz.Ancak bilindiği gibi bunun için kulübümüzün transfer tahtasını açması gerekiyor.Başkanımız Selçuk Öztürk bunun için çok yoğun bir çalışma içinde.Ancak takdir edilmelidir ki bu sadece  Başkanımızın gayreti ile olacak bir çalışma değil.Şehrin ileri gelenlerinin de bu çalışmaya katkı vermesi gerekiyor.Bu takım lige eksi 3 veya eksi 6 puan ceza alarak başlamaması gerekiyor.Bu sıkıntının aşılmasını istiyoruz.

4 veya 5 Ağustosta kendi tesislerimizde toplanıp 2. Etap hazırlık kampımızı başlatacağız. Yeni sezon öncesi son hazırlık kampımızı ise şu anda önümüzde bulunan Erzurum, Afyon, Bolu, Nevşehir gibi seçeneklerden birini değerlendirerek bu merkezlerden birinde yapmayı planlıyoruz.Burada şunu dikkate alacağız. Bu takım altı aydın maç oynamadı.Bu nedenle son hazırlık kampımızı yapacağımız merkezde  çok sayıda takımın bulunmasına özel göstereceğiz.Çünkü son hazırlık kampımızda çok sayıda hazırlık maçı oynamayı istiyorum.Böylece lige hazır hale gelmiş olacağız” dedi.