YEREL
Giriş Tarihi : 24-08-2020 13:20   Güncelleme : 24-08-2020 13:20

GÜNDOĞAN, KIYI ŞERİDİ İLE İLGİLİ PROJESİNİ ANLATTI

GÜNDOĞAN, KIYI ŞERİDİ İLE İLGİLİ PROJESİNİ ANLATTI

Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, Sivrice İlçesi’nde kıyı şeridi için hazırladıkları bir projeyi hayata geçirmeye çalıştıklarını, projenin bir kurumda tıkandığını kaydetti.

Elazığ’ın cazibe merkezlerinden Sivrice İlçesi’nde kıyı şeridi için bir proje hazırladıklarını ifade eden İlçenin Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, kıyı şeridi ile ilgili projesini anlattı. Gündoğan, 9 kilometrelik alan için düşündükleri projenin tüm aşamalarıyla hazır olduğunu fakat bir noktada tıkandığını kaydetti.

GÜNDOĞAN: HAZAR GÖLÜNÜN 9 KİLOMETRELİK BİR KISMIYLA İLGİLİ PROJE YAPTIK

Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, Biz bir belediye olarak diyoruz ki Hazar Gölünün en azından 9 kilometrelik bir kısmıyla ilgili bir proje yapmıştık. Buranın peyzajı, temizliği, ışıklandırılması, yürüyüş yolu bir aşamaya gelmişsiniz bir kurumda bir yazınız tıkanmış uygundur veya uygun değildir. Bundan dolayı süreç yavaş ilerliyor. Bizim projemizde öyle.  Büyük bir oranda çözüldü sadece dediğimiz gibi bir kurumumuzla bir evrak eksikliğinden dolayı bekliyoruz bizde” diye kaydetti. Başkan Gündoğan, hayata geçecek olan proje ile gölün bir kısmının da kontrol altına alınabileceğini söyledi.