SPOR
Giriş Tarihi : 26-08-2020 11:45   Güncelleme : 26-08-2020 11:45

BORDO BEYAZLILARDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

BORDO BEYAZLILARDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

İRFAN ARSLAN

Yeni sezon hazırlıklarının 3. Etabını Bolu’da devam ettiren Elazığspor’da çalışmalar Teknik Direktör Levent Eriş yönetiminde devam ediyor.

Bolu kampında özellikle hazırlık maçı oynamayı planladıklarını ancak bu konuda sıkıntı yaşadıklarını belirten  Teknik Direktör Levent Eriş, "Çalışmalarımızı olumlu bir şekilde devam ettiriyoruz. Burada çalışma konusunda hiçbir sıkıntımız söz konusu değil. Oyuncularımız daha büyük bir istekle çalışmalara katılıyorlar. Takım olarak lig öncesi hazırlıklarında istediğimiz düzeye gelmeye başladık. Zaten biz yaklaşık olarak altı aydır bu çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Şimdi çalışmalarımıza tempo kazandırıp daha iyi bir duruma gelmenin çabasındayız. Bunu görebilmek adına da özel maç oynamamız gerekiyor.

Biz burayı tercih ederken buraya çok sayıda takımın kamp yapmak üzere geleceğini öğrenmiştik. Ancak birçok takım dünyanın ve ülkemizin yaşadığı pandemi süreci nedeniyle kampını iptal etmiş durumda. Bu durumda bizde hazırlık maçı yapma konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Yarın bir hazırlık maçı oynamayı planlıyoruz. Bunun yanında 5 Eylül’de de bir hazırlık maçımız olacak. Arada 2-3 hazırlık maçı daha oynayabilirsek istediğimizi elde etmiş olacağız. Hem takımı görme hem sistemimizin oturması hem de futbolcularımızın gelişmesini izleme imkânı bulacağız.” Dedi

Temsilcimiz dün yaptığı idmanda ısınma hareketlerinin ardından kondisyon, kenar orta ve duran top çalışması yaparak günü tamamladı.