SPOR
Giriş Tarihi : 26-08-2020 13:08   Güncelleme : 26-08-2020 13:08

ELAZIĞ BELEDİYESPOR İLİMİZDEKİ ÇALIŞMALARINI TAMAMLIYOR

ELAZIĞ BELEDİYESPOR İLİMİZDEKİ ÇALIŞMALARINI TAMAMLIYOR

İrfan ARSLAN

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını ilimizde yapan Elazığ Belediyespor ilk etap çalışmalarını tamamladı. Temsilcimiz ikinci etap çalışmaları için Erzurum’a gidecek.TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan Kırmızı-Lacivertli Temsilcimiz Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü’nün 2. Etap Kamp Programı açıklandı.

Kırmızı-Lacivertli Kulüpten edinilen bilgiye göre dün akşam yapılan son antrenmanın ardından Elazığ Belediyespor teknik heyeti ve futbolcuları 3 günlük izin sonrası 28 Ağustos Cuma günü Erzurum’da 2.Etap Kampı’na start verecek. Saat 16.00’da Erzurum Sway Otel’de toplanacak olan teknik heyet ve futbolcular saat 18.00’de yapacağı tek antrenmanla 2.Etap Kamp hazırlıklarına başlayacak. 3.Lig Ekibimiz Elazığ Belediyespor yeni sezon çalışmaları kapsamında hazırlık maçları oynayacak.

Elazığ Belediyespor Teknik Direktörü Önder Çınar,  "Erzurum kampımızın son derece verimli olması için gerekli gayreti göstereceğiz. Lig öncesi burada hem çalışmalarımızı sürdürecek hem de yeni kurulan takımımızın oturması için hazırlık maçları oynayacağız. Amacımız bu kampı tamamladığımız da lige hazır hale gelmiş olmak. Bunun çabasında olacağız” dedi.