YEREL
Giriş Tarihi : 30-08-2020 10:29   Güncelleme : 30-08-2020 10:29

ARSLAN: TAM BAĞIMSIZLIK MİLLETİMİZİN EN ÖNEMLİ KARAKTERİDİR

ARSLAN: TAM BAĞIMSIZLIK MİLLETİMİZİN EN ÖNEMLİ KARAKTERİDİR

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Türk Milletinin var olma mücadelesini taçlandıran 30 Ağustos Zafer Bayramının 98. Yıldönümünü ulus olarak kutlamanın gurur ve onurunu yaşadıklarını söyledi.

Türk Milletinin en büyük karakterinin tam bağımsızlık olduğunu ifade eden Başkan Arslan kutlama mesajında; “Zulme ve haksızlığa asla boyun eğmeyen bu ülkenin tarihi göstermiştir ki, milletimiz hiçbir durum ve halde hiç kimsenin boyunduruğu altında, tutsaklık içerisinde yaşamamıştır, yaşayamaz.

En zor şartlar altında kazanılan Başkomutanlık Meydan Muharebesi de bunun en güzel örneğidir. Milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı, dün olduğu gibi bugün de Mehmetçiğimizin kahramanlık ve cesaretinde vücut bulacak; yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

Bu vesileyle, 30 Ağustos Zafer Bayramında, bu güzel ülkeyi bizlere miras bırakan Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, bu toprakları vatan yapan, vatanı ve bayrağı uğruna seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazileri şükranla anıyor, tüm halkımızın Zafer Bayramını bir kez daha kutluyorum” ifadelerinde bulundu.