SPOR
Giriş Tarihi : 30-08-2020 11:45   Güncelleme : 30-08-2020 11:47

HERBALIFE İLE ESYSK ARASINDA BESLENME SPONSORLUĞU SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

HERBALIFE İLE ESYSK ARASINDA BESLENME SPONSORLUĞU SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

İrfan ARSLAN

Herbalıfe Şirketi, Kadınlar Süper Lig Takımımızın Sponsoru Oldu. İlimizi Hentbol Kadınlar Süper Ligi'nde temsil edecek olan Elazığ Sosyal Yardımlaşma ve SK takımına yeni sezon öncesi sponsor desteği geldi.

Sporcu beslenmesi üzerine hizmet veren Herbalife şirketi, demir kızların beslenme vazifesini üstlendi. Bunun üzerine Herbalıfe Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Karataş ile Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK Başkanı İsmail Bayraktar sponsorluk sözleşmesini İmzaladılar. Konu üzerine açıklama yapan Herbalıfe Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Karataş; “Herbalıfe Ailesi Olarak Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübüne başarılar diler, sponsorluk sözleşmemizin her iki tarafada hayırlı olmasını dilerim, elimizden geldiği kadar kulübümüze manevi olarak destekte bulunacağız” dedi.

Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü Başkanı İsmail Bayraktar ise “ Herbalıfe Ailesine ,Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Karataş ‘a kulübümüze vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederim. Umarım lig başlamadan eksik olan bölgelere sporcu takviyesi yapabilmek için de gerekli sponsorları bulabiliriz Her zaman dediğimiz gibi ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız Bu tür sponsorluklar heyecanımızı artırıyor. Tekrardan emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.