YEREL
Giriş Tarihi : 01-09-2020 14:19   Güncelleme : 01-09-2020 14:19

ATICI: DERSLER 12 EYLÜL CUMARTESİ İTİBARIYLA BAŞLAYACAKTIR

ATICI: DERSLER 12 EYLÜL CUMARTESİ İTİBARIYLA BAŞLAYACAKTIR

Destekleme ve Yerleştirme Kursları ile ilgili açıklama yapan Elazığ Halk Eğitim Müdürü Kazım Atıcı, “Destekleme ve Yetiştirme Kursları kayıtları devam ediyor. Kayıt olmak isteyen mezun öğrencilerimiz ister e-devlet şifresi ile e-kurs meb.gov.tr adresinden isterlerse de şahsen Elâzığ Halk Eğitimi Merkezine başvuru yaparak kayıt yapabilirler” dedi.

Elazığ Halk Eğitim Müdürü Kazım Atıcı, Destekleme ve Yerleştirme Kursları ile ilgili açıklama yaptı.

ATICI: EN ÇOK TERCİH EDİLEN BÖLÜMLERİNE YERLEŞTİRMEYİ BAŞARABİLMİŞTİR

Müdür Atıcı açıklamasında, “Elâzığ Halk Eğitimi Merkezi, liseden mezun olmuş öğrencilere yönelik olarak açmış olduğu Destekleme ve Yetiştirme Kursları kayıtları devam ediyor. Kayıt olmak isteyen mezun öğrencilerimiz ister e-devlet şifresi ile e-kurs meb.gov.tr adresinden isterlerse de şahsen Elâzığ Halk Eğitimi Merkezine başvuru yaparak kayıt yapabilirler. 2014 yılından itibaren Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde Elâzığ il Millî Eğitim Müdürlüğü koordinasyonu ile şimdiye kadarki her eğitim-öğretim döneminde DYK açan Elâzığ Halk Eğitimi Merkezi birçok öğrenciyi seçkin üniversitelerin en çok tercih edilen bölümlerine yerleştirmeyi başarabilmiştir” diye kaydetti.

ATICI: DERSLER İSE 12 EYLÜL CUMARTESİ İTİBARIYLA BAŞLAYACAKTIR

Elazığ Halk Eğitim Müdürü Kazım Atıcı, “Bu dönem de aynı başarıyı yakalamayı hedefleyen, seçkin öğretmen kadrosu, Milli Eğitim Bakanlığı destekli EBA yayın ve öğretim materyalleri ile ücretsiz bir şekilde Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Elazığ halkının hizmetindedir. Her zaman da hizmetinde olacaktır. Bu dönem açılması planlanan ücretsiz Destekleme Yetiştirme Kurslarında YKS ve KPSS müfredatı paralelinde Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Psikoloji, Sosyoloji, Kimya, Fizik, Biyoloji gibi temel dersler olacaktır. Her dersin bitiminde dağıtılan konu tekrar testleri, aylık düzenli ücretsiz denemeler, soru çözüm saatleri, etüt programları dahilinde öğrenci merkezli bir eğitimi kendisine hedef edinen Elazığ Halk Eğitimi Merkezi DYK kurslarına katılmak için son tarih 4 Eylül 2020 Cuma günüdür. Dersler ise 12 Eylül Cumartesi itibarıyla başlayacaktır. PANDEMİ dolayısıyla sınıf öğrenci sayıları sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenecek, her sınıfın girişinde dezenfektan kullanılacak olup maskesiz derslere öğrenci alınmayacaktır. Tüm mezun öğrencilerimizi Destekleme ve Yetiştirme kurslarımıza bekliyoruz” dedi.