YEREL
Giriş Tarihi : 05-09-2020 19:12   Güncelleme : 05-09-2020 19:12

İÇMELİ: ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

İÇMELİ: ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Elazığ esnafının yaşadığı zorluğu gidermek amacıyla Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan kampanyaya, Elazığ Dernekler Federasyonu’da destek oldu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından deprem ve pandemi yüzünden mağdur olan esnaflar için kampanya düzenlemişti. Düzenlenen kampanyaya bir destek de Elazığ Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faik İçmeli’den geldi.

ELFED Genel Başkanı Faik İçmeli'nin açıklamalarına göre şehir dışındaki hemşehrilerimiz www.elazigburada.com.tr adresinden istedikleri ürünü sipariş vermeleri durumunda siparişleri güvenli bir şekilde ulaştırılacak.

ELFED Genel Başkanı Faik İçmeli yaptığı açıklamada; ‘’Elazığ Dernekler Federasyonu olarak ETSO'nun bu kampanyasını takdirle karşıladığımızı, hemşehrilerimizin, Elazığ'ın yöresel ürünleri de dahil olmak üzere birçok ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri www.elazigburada.com.tr adresinden sipariş vermeleri durumunda istedikleri ürünler şehir dışındaki hemşehrilerimize güvenli bir şekilde ulaştırılabilecektir. Elazığ Dernekler Federasyonu olarak Elazığ esnafının yanında olduğumuzu bu kampanyayı desteklediğimizi belirterek, hemşehrilerimizin de aynı duygularla hareket edeceğinden eminiz.’’ İfadelerini kullandı.