SPOR
Giriş Tarihi : 12-09-2020 09:59   Güncelleme : 12-09-2020 09:59

KOŞAN VE İSTEYEN BİR TAKIM OLDUK

KOŞAN VE İSTEYEN BİR TAKIM OLDUK

İrfan ARSLAN

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını Erzurum’da sürdüren Karakoçanspor FK.nın hazırlık kampı tamamlandı. Erzurum kampının ardından 2 gün iznine çıkacak teknik heyet ve futbolcular 12 Eylül’de Elazığ’da toplanıp ligin ilk haftasında oynayacağı Arhavispor Maçı’nın hazırlıklarına start verecekler.

10 Ağustos’ta 1.Etap Kampı’na ilimizde start veren ve 14 günlük bir kamp döneminin ardından 24 Ağustos’ta Erzurum’da 2.Etap Kampı’na başlayan Mavi-Beyazlı Temsilcimiz Elazığ Karakoçan FK Teknik Direktörü Önder Çınar; ”Son derece verimli bir kamp geçirdik. Bu kamp süresince yaptığımız çalışmalar ile istediğimiz seviyeye geldik.” Dedi

3. Ligde verecekleri mücadeleye hazır hale geldiklerini belirten Önder Çınar; ”Belki çok alternatifli bir kadro oluşturmadık ancak yapılan transferler ile son derece karakterle bir takım olduk. Hazırlık çalışmalarımız süresince fiziksel ve taktiksel olarak arzu ettiğimiz noktaya oluştak. Takımımızın tam olarak arzu ettiğimiz düzeye gelmesi için birkaç haftaya dana ihtiyacımız olacak.

Burada şunu çok rahat söyleyebilirim. Karakoçanspor FK oynayacağı her maçın son dakikasına kadar koşan pres yapan ve istediğini almanın mücadelesini veren bir takım olacak. Bunu ilk lig maçımızda herkez görecek.

Transfer çalışmalarımızı tamamladık. Oluşturduğumuz kadro içinde farklı bölgelerde görev yapabilecek oyuncularımız var. Bu oyuncularımız ile ilk yarıyı tamamlayacağız. Amacımız iyi futbol oynayarak iyi mücadele ederek ilimizi bu ligde en iyi şekilde temsil etmek. Bunu da başaracığımıza inanıyorum.” Dedi