YEREL
Giriş Tarihi : 14-09-2020 09:31   Güncelleme : 14-09-2020 09:31

HİZMETTE DURMAYACAĞIZ

HİZMETTE DURMAYACAĞIZ

İrfan ARSLAN

Elazığ Merkeze bağlı Yurtbaşı Beldesinde değişim sürüyor. Beldenin gelişmesi ve problemlerini çözmesi adına çalışmalarının devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Yasin Yılmaz” Hizmette durmak yok. Beldemizin gelişmesi ve problemlerini çözüme kavuşması adına çalışmalarımızı devam edecek.” Dedi

Başkan Yılmaz geçtiğimiz günlerde belde girişine yapılan ‘Kapı Girişinin’ ardından bir güzel hizmetin daha hayat bulduğunu kaydetti. Modern belediyecilik anlayışıyla Saat Kulesi’nin tamamlandığını belirten Yılmaz, gündüzü ile gecesi ile Saat Kulesi’nin beldeye renk kattığını söyledi.

Yurtbaşı Beldesi’ne değer katacak hizmetler gerçekleştirdiklerinin altını çizen Başkan Yılmaz, Organize Sanayi Bölgesi yolunun geçtiğimiz günlerde asfaltının tamamlandığını, yeşil alanlarla Yurtbaşı’nın en güzel belde konumunda olduğunu sözlerine ekledi.

Özellikle yaz aylarında çocukların güzel vakit geçirdikleri parkları, yeşil alanlarıyla beldenin görünümünün değiştiğini kaydeden Başkan Yılmaz, bundan sonra da durmadan usanmadan çalışmalarının artarak devam edeceğini söyledi.