YEREL
Giriş Tarihi : 17-09-2020 10:08   Güncelleme : 17-09-2020 10:08

HACIBEKİROĞLU FARKINI BİRKEZ DAHA ORTAYA KOYDU

HACIBEKİROĞLU FARKINI BİRKEZ DAHA ORTAYA KOYDU

Faik Akgün

Saadet Partisi Elazığ eski İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu görevi devir etmeden önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla il başkanlığını bıraktığını açıkladı

Elazığ siyasetinin önemli isimlerinden biri olan ve kendisine has siyaset yapma tarzıyla Elazığ'da siyasete farklı bir soluk getiren İbrahim Hacıbekiroğlu  Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevinden ayrıldı. Hacıbekiroğlu görevden ayrılırken sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama Elazığ kamuoyunda İbrahim başkan yine farkını ortaya koydu yorumlarının yapılmasını sağladı. Görev yaptığı süre boyunca Elazığ'da ki bütün kesimler tarafından sevilen ve saygı duyulan bir siyasetçi olan Hacıbekiroğulları il başkanlığı görevinden genel merkezleri ile yaptığı istişareler sonrasında ayrıldığını belirtti.

HACIBEKİROĞLU HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Görev yaptığı süre boyunca Elazığ'da bütün kesimlerin takdiri kazanan İbrahim Hacıbekiroğulları görevden neden ayrıldığına ilişkin olarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Pek muhterem Saadet Partili kardeşlerim; saygı değer Elazığ'lı hemşehrilerim; uzun süredir yürüttüğüm Saadet partisi il başkanlığı görevimi genel merkezle yaptığımız istişareler neticesinde hem rahatsızlığım itibariyle bir başka arkadaşa bu görevi yürütme görevinin verilmesi daha uygun olacağı  talebimiz neticesinde Abdullah AKIN'a görev tevdi edilmiştir. İl başkalığım sürecinde başta il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyelerime ilçe ve belde başkanlarıma  sayın Yazıkonak Belediye  Başkanıma Saadet Partisi milkolarına siyasi parti il başkanlarına görsel ve yazılı medya mensuplarına teşekür ediyorum. Tüm Elazığ'a teşkilata, teşkilatlara saygılarımı sunuyorum.   "Bayrak degisiminde yeni görevlendirilen il başkanıma da başarılar dilerim. Selam ve saygılarımla" dedi. Bizlerde Haberkent Gazetesi ailesi olarak İbrahim Hacıbekiroğlu'na yeni hayatında başarılar dilerken görev  yaptığı süre boyunca BİZ basın mensuplarına karşı gösterdiği nezaketi dolayısıyla teşekkür ediyoruz.