SPOR
Giriş Tarihi : 18-09-2020 10:43   Güncelleme : 18-09-2020 11:03

KAYMAK: “TEK DÜŞÜNCEMİZ GALİBİYET”

İrfan Arslan

KAYMAK: “TEK DÜŞÜNCEMİZ GALİBİYET”

 Misli.com 3. Lig 3. Grupta ilimizi temsil eden Karakoçanspor FT. Külübü Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kaymak, ilk kez yer alacakları lige iyi başlamak ve bunu devam ettirmek istediklerini belirtti.


 

Yeni bir yapılanma ile sezona hazırlandıklarını ve bunun karşılığını almak istediklerini belirten Tuncay Kaymak” Blindiği gibi sezon öncesi Elazığ Belediyespor’un yönetimini aldık. Ardından yaptığımız girişimler ile kulübün ismini değiştirdik. Teknik Hyetimizi belirledik ve ardından bu sezon bizi ligde temsil edecek olan takımımızın kadrosunu oluşturduk. Tamamen yenilenen bir kadro kurduk. Elazığlı genç oyuncularımızı bu ligi bilen ve deneyimli oyuncular ile güçlendirdik. Sezon başı hazırlıklarımızı tamamladık ve artık lige başlıyoruz. Hedefimiz bu takımın ligde ilimizi en iyi şekilde temsil etmesidir. Bunu da başaracağımıza inanıyorum.


Sezona kendi sahamızda oynayacağımız Arhavispor maçı ile başlayacağız. Kendi sahamızda oynamanın avantajını en iyi şekilde kullanmak istiyoruz. Pandemi süreci nedeniyle seyircisiz oynayacağımız bu maçı kazanıp takımımıza gönül verenleri ve Elazığ halkını mutlu etmenin mücadelesi içinde olacağız. Sezonun tüm kulüplerimze hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.