YEREL
Giriş Tarihi : 21-09-2020 15:26   Güncelleme : 21-09-2020 15:26

BAHŞİ: ÖZLEDİĞİMİZ GÜNE KAVUŞTUK

BAHŞİ: ÖZLEDİĞİMİZ GÜNE KAVUŞTUK

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Eğitim Bir Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla Şehit Fethi Murat İlkokulu’na ziyarette bulundu. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Bahşi,’’Nihayet öğretmenler olarak özlediğimiz güne kavuştuk’’dedi.

Salgın hastalık gölgesinde kademeli olarak başlayan 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı heyecanla başladı. Bu heyecanı çocuklarla ve öğretmenleri ile birlikte yaşamak isteyen Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şubesi, Şehit Fethi Murat İlkokulu'na ziyarette bulundu.

‘’AYLARDIR BU GÜNÜ BEKLİYORDUK’’

Çocuklara maske dağıtıp, çerez ikramında bulunan Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi; "Bizler aylardır bu günün gelmesini bekliyorduk. Nihayet öğretmenler olarak özlediğimiz güne kavuştuk. İnşallah en kısa zamanda tam zamanlı olarak da eğitim öğretime devam ederiz. Rabbim bu hastalık illetini bir an önce üzerimizden alsın diye sürekli dua ediyoruz. Elazığ olarak hem deprem hem de pandemi süreci ilimizi diğer illere göre daha fazla etkiledi. Bu olumsuz etkileri tüm şehir kenetlenerek silmeye çalışıyoruz. Bizler bu işin mutfağındaki kişiler olarak, Eğitim camiası olarak canı gönülden okulların açılmasını ve eğitim öğretimin başlamasını dile getirdik. Yetkililerden eğitim öğretimin sağlıklı bir şekilde başlaması için olumlu şartların sağlanmasına katkı sunmaları gerektiğini ilettik. İlk günün verdiği heyecan ve özveri ile fedakar tüm öğretmenlerimize hayırlı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Öğrencilerimize de canı gönülden başarılar diliyorum’’ifadelerini kullandı.