YEREL
Giriş Tarihi : 28-09-2020 14:50   Güncelleme : 28-09-2020 14:50

MEDİLİNE HASTANESİ’NDEN EMEKLİLERE İNDİRİM

MEDİLİNE HASTANESİ’NDEN EMEKLİLERE İNDİRİM

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Elazığ Şubesi ile Elazığ Mediline Hastanesi arasında indirim anlaşması imzalandı. Anlaşmaya göre dernek üyeleri ve birinci dereceden yakınları Mediline Hastanesi’nde sağlık hizmetlerinden yüzde 25 indirim ile faydalanacak.

Bir süre önce Elazığ’da hizmete açılan Mediline Hastanesi, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Elazığ Şubesi arasında yüzde 25 indirim anlaşması imzalandı. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Mediline Hastanesi Genel Müdürü M. Kürşad Karahüseyinoğlu,’’Mediline Hastanesi 2 Eylül 2020 tarihinden itibaren Elazığ’da hizmet vermektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu ile yaptığımız protokol çerçevesinde hizmet verdiğimiz tüm branşlarda aynı şekilde Sivili toplum kuruluşları, dernekler ve diğer kurum ve kuruluşlar ile indirim protokolü imzaladık ve imzalamaya devam ediyoruz. Bununla birlikte Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Elazığ Şubesi Başkanı sayın Mehmet Kayabaş ile bir indirim protokolü imzaladık. Bu indirim protokolü çerçevesinde; dernek mensupları ve birinci dereceden yakınları hastanemizde, Kadın Doğum, Diş ve Estetik Bölümleri hariç tüm branşlarında sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanacaktır. Kendilerine teşekkür ediyorum sağlıklı günler diliyorum,’’dedi.

‘’EMEKLİLERİMİZ İÇİN GÜZEL BİR ANLAŞMA İMZALADIK’’

Emekliler için sağladıkları indirim anlaşması için Hastane Yönetimine teşekkür eden Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Şubesi Başkanı Mehmet Kayabaş ise’’Bilindiği gibi derneğimiz 2010 yılından itibaren Elazığ’da hizmet vermektedir. Bugün burada emeklilerimiz ve yakınları için çok güzel bir anlaşma imzaladık. Mediline Hastanesi yönetimi ile  görüştük, emeklilerimize ve birinci derecede yakınlarını kapsayacak yüzde 25 indirim sağladılar. Bundan dolayı Mediline Hastanesi yönetimine ve tüm personellerine canı gönülden teşekkür ediyorum. Hastaneye gelecek olan emekli dernek üyelerimiz mutlaka dernek kimlik kartlarını ibraz etsinler. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun kabul etmiş olduğu anlaşmaya göre Mediline Hastanesi’nde Kadın Doğum, Diş ve Estetik Bölümleri hariç diğer bölümlerden faydalanabilecekler. İlimize ve dernek üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Teşekkür ediyorum’’ifadelerini kullandı.