YEREL
Giriş Tarihi : 29-09-2020 15:10   Güncelleme : 29-09-2020 15:10

CHP'DEN SAADET'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

FAİK AKGÜN

CHP'DEN  SAADET'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı'na atanan Abdullah Akın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

"HALKIMIZ ARTIK YÖNÜNÜ HAKKA VE HAKİKATE ÇEVİRMİŞTİR"

   Ziyaret sırasında değerlendirmelerde bulunan Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, " Cumhuriyet Halk partisi Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan Bey'e ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri dolayısıyla çok teşekkür ediyorum.    Zeki Beyin gerçekleştirdiği bu dostluk ziyareti ülke insanımızı birbirine kırdırmak isteyen bir avuç bozguncuya umarım çok iyi bir ders olur.   Dünya genelinde çok süratli bir şekilde gelişmeler meydana gelmektedir.  Bu gelişmelre baktığımızda genel olarak tarihin her döneminde oynan oyunlar olduğunu görüyoruz.  Bu oyun,  yok edilmek istenen ülkeyi önce borca, faize, zamma esir ederek o yıpranan ülkeyi savaşın içerisine çekerek parçalama hedefidir.  Dış güçler dün oynadıkları aynı oyunu bugün de oynamaktadırlar. Bizler Saadet Partisi olarak milletimizin bu oyuna gelmemesi için  çalışacağız. Bugün ülkemizin altı önemli meselesi vardır. Bu meselelerin en önemlisi ekonomidir. Asgari ücretle çalışan insanlarımız geçim sıkıntısı yaşamaktadırlar.  İnsanlarımız ekonomik sıkıntıyı iliklerine kadar his etmiş durumdadırlar. 18 yıldan bu yana iktidarda olan  Ak Parti bu sınavda başarısız olmuştur.  Milletimiz artık bu gerçeği görmüştür.  Bu gerçeği gören halkımız artık yönünü hakka ve hakikate çevirmiştir.  Milletimizin  bu gerçeği bulamamsı için çeşitli yollar ortaya çıkarmaya başlamışlardır.  Milletimizin bu tali yollara  teveccüh göstermemesi için milletimizi bilinçlendirmeye çalışacağız." dedi

"ABDULLAH AKIN BEY KARDEŞİME GÖREVİNİN HEM KENDİSİ İÇİN HEM DE ŞEHRİMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM"

CHP Elazığ İl Başkanı  Zeki Kaplan ise ziyaret sırasında yaptığı değerlendirmede Akın ile Elazığ'a ortak birşekilde hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacaklarını belirtti. Kaplan, "  Çok büyük sorunları bir kente il başkanı olarak atanan Abdullah Akın Bey kardeşime görevinin hem kendisi için hem de şehrimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.  Şehrin sorunlarına çözüm bulmak için elini taşın altına koyarak  sorumluluk almıştır.  Temennimiz hep birlikte Elazığ'ın ve ülkemizin sorunlarına birlikte çözüm sunmaktır. Emperyal ülkeler hedeflerine aldıkları ülkeleri yıpratmak için bir çok yöntem uygularlar.  Ekonomilerini zayıfllatarak yok ederler.  Bu ülkeler son oyunu iki gün önce Ermenistan ile Azerbaycanlı kardeşlerimizi karşı karşıya getirerek oynamaya başlamışlardır. Ermenistan üzerinden  soydaşlarımızı yok etme girişiminde bulunmaktadırlar.  Soydaşlarımız  Ermenistan'ı topraklarından def etmeyi başarmışlardır. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak  sonuna kadar soydaşlarımızın yanındayız. Elazığ'da ortak hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağımız Abdullah Akın beye misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür ettiğimi de ifade etmek istiyorum. " ifadelerini kullandı.