YEREL
Giriş Tarihi : 05-10-2020 15:44   Güncelleme : 05-10-2020 15:44

CHP’DEN BAŞHEKİM KAYGUSUZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP’DEN BAŞHEKİM KAYGUSUZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Teşkilatı, Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimliğine atanan Prof. Dr. İrfan Kaygusuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette ilk olarak konuşan CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, Prof. Dr. İrfan Kaygusuz’un Üniversite hastanesine yabancı bir isim olmadığını aktararak Kaygusuz’a yeni görevinde başarılar diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ‘’Bugün Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak il örgütü olarak kadın kollarımızla il ilçe yöneticilerimizle ilçe başkanımızla Ali beyle beraber bugün güzide hastanemiz Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine başhekim olarak atanan İrfan beyi ziyarete geldik. Kendisi bu teşkilata yabancı bir doktor değildir. Hocamız gerçekten hem yapmış olduğu hizmetler bakımından hem de bundan sonraki yapacağı hizmetler bakımından başarılı olacağına inanıyoruz. Çünkü kendisi kulak burun profesörü ben de daha önce kendilerine muayene olmuştum gerçekten de faydalarını gördüm. Teşekkür ediyorum bu bakımdan da. Temennimiz hocamızın ilimize yapacağı özellikle hastanemize yapacağı hizmette kendilerine yardımcı olabilecek koşulları oluşturmak kendisinin personeliyle barışık şekilde hem hastane bünyesine hem Elazığ iline hizmetinde de başarılar diliyoruz. ‘’ ifadelerini kullandı.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz ise yaptığı değerlendirmede, devraldığı bayrağı daha ileriye taşımak için çalışacağını aktararak ziyaretlerinden ötürü CHP heyetine teşekkür etti.

CHP İl teşkilatına çok teşekkür ediyorum. Bu nazik hareketleri için başkanında belirttiği gibi bu pandemi sürecinde bende gerek hastanemiz gerek ilimizde gerek ülkemizde çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. Gerçekten fedakarca ve kahramanca çalışmalarına devam ediyorlar. İlimize gelince de hastanemizi daha iyi yerlere götürmek için elimizden gelen tüm çabaları göstereceğiz. Tabi bu bir kişinin çabasıyla olacak bir iş değil tüm ilin sahiplenmesi kucaklaması lazım. İnşallah bütün Elazığlılardan Elazığ’ın çevre illerinden olan kamuoyundan insanlardan destek bekliyoruz. Hep birlikte daha iyi yerlere götürmek dileğiyle.’’ İfadelerini kullandı.