YEREL
Giriş Tarihi : 14-10-2020 16:27   Güncelleme : 14-10-2020 16:27

MEHMET YILDIRIM İÇİN MEVLİT OKUTULDU

 MEHMET YILDIRIM İÇİN MEVLİT OKUTULDU

21 ülkede 11 farklı sektörde faaliyet gösteren Yıldırım Holding'in Yönetim Kurulu üyesi olan ve aynı zamanda Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkan vekili Mehmet Yıldırım, Bursa'nın Mudanya ilçesindeki evinde 2017 yılında geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmişti.

2017 yılında vefat eden Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırım’ın vefatının 3. seney-i devriyesinde Mevlit okutuldu.

Etikrom A.Ş kampüsü içerisinde bulunan Ferrokrom Camii’nde okutulan mevlide Etikrom A.Ş. Genel Müdürü Hasan Giray, Etikrom A.Ş Genel Müdür yardımcısı Sıddık Başkan, İdari müdürler ve Etikrom Çalışanları katıldı.

Etikrom A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Sıddık Başkan; ‘’ Yıldırım Şirketler grubu ve Etikrom eski üyesi sayın merhum Mehmet Yıldırım beyin vefatının üçüncü yılında seneyi devriyesinde Kovancılar Ferrokrom tesisinde bulunan Ferrokrom Camii’nde okutulan mevlid-i şerif ile anmak için bir araya geldik. Merhum çevre halkı tarafından tüm tanıyan kişiler tarafından sevilen sayılan taktir edilen bir yöneticimizdi. Kendilerini merhumu rahmetle anıyorum. Yıldırım ailesine ve tüm sevenlerine tekrar sabırlar diliyoruz. Kendilerine acılarını paylaşıyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Etikrom A.Ş İdari İşler Müdürü İbrahim Üstündağ; ‘’bugün burada Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanımız merhum Mehmet Yıldırım beyin vefatının üçüncü yıl dönümü münasebetiyle toplandık, dualar ettik. Kendisi gerek Etikrom gerekse Yıldırım Holding olarak büyük bir kayıp. Kendisi babacan, çalışkan, hayırsever bir kişiydi kendisini rahmet ve özlemle anıyoruz.’’ Dedi.