YEREL
Giriş Tarihi : 16-10-2020 12:59   Güncelleme : 16-10-2020 12:59

EVLİYAOĞLU'NA ÖNEMLİ GÖREV

EVLİYAOĞLU'NA ÖNEMLİ GÖREV

Kanal 23 Genel Müdürü Yunus Evliyaoğlu Türkiye Televizyon İşverenleri Sendikası (TİVSEN) Genel Başkan Yardımcılığı'na seçildi.

Antalya Kanal V, Kahramanmaraş Aksu TV, Afyonkarahisar Kanal 3, Adıyaman Mercan TV, Elazığ Kanal 23, Bucak Kanal 15, Malatya ER TV, Kayseri Olaytürk TV, Mavi Karadeniz TV, Çiftçi TV ve Denizli Deha Tv’nin  yönetim kurulundan oluşturulan Türkiye Televizyon İşverenleri Sendikası (TİVSEN) Başkan Mehmet Okan Kaya’nın başkanlığında Ankara da toplandı. Kanal 23 Genel Müdürü Yunus Evliyaoğlu TİVSEN Genel Başkan yardımcılığına seçildi.

EVLİYAOĞLU," TÜM TV KANALI YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

 Kanal 23 Genel Müdürü Yunus Evliyaoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ‘’Televizyon İşverenleri Sendikası (TİVSEN) Genel Başkan Yardımcılığı görevine Kanal23 Tv olarak şahsımı layık gören tüm Tv kanalı yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu vesile ile sendika yönetim kurulumuz ile Dışişleri Bakanımız Sn. @MevlutCavusoglu nu ziyaret ettik” İfadelerini kullandı.

SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ ELE ALINDI

Türkiye Televizyon İşverenleri Sendikası Başkanı Mehmet Okan Kaya yapmış oldukları toplantıda sektörün sorunlarını ve çözüm yollarını ele aldıklarını açıkladı. Kaya, ‘’Sektördeki tek örgüt biz değiliz ama görüyoruz ki sorunların çözümünde en büyük görev bize düşüyor. Daha çok çalışmalı haklarımızı koruma, hak ettiklerimizi alma konusunda diğer meslek örgütlerinden çok daha fazla beklenti içinde diğer sektör örgütlerinden de bir şey beklemek durumunda kalmayalım. Bir çoğumuzun üyesi olduğu sektörümüzü yıllardır temsil etmeye çalışan eski yapıların ulaştırma bakanlığı, kültür bakanlığı ziyaretlerini gördük. Maalesef sorunlarımızın çözümüne atılabilmiş somut olmadığını da göndermiş olduğu raporlarda okuduk. ‘’ ifadelerini kullanarak kurulma amaçlarını açıkladı. Toplantı sonrası sendika yönetimi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret etti. Çavuşoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ‘’Televizyon İşverenleri Sendikası Başkanı Mehmet Okan Kaya ve yeni Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.’’ dedi.