YEREL
Giriş Tarihi : 30-10-2020 13:28   Güncelleme : 30-10-2020 13:28

BİR GELECEK ÇOCUKLARIMIZI YALNIZ BIRAKMADI

BİR GELECEK ÇOCUKLARIMIZI YALNIZ BIRAKMADI

Birevim’in sosyal sorumluluk projesi Bir Gelecek kapsamında Elazığ’da eğitim gören çocuklarımızın kışlık ihtiyaçları karşılandı.

Birevim, BEKA (Beşeri ve İktisadi Kalkınma) Derneği İl Başkanlığı, Umut ve Yaşam Derneği iş birliği ile Bir Gelecek sosyal sorumluk projesi kapsamında Elazığ’ın Cip ve Çorçuk köylerinde eğitim gören çocukların bot ve mont ihtiyaçları giderildi.

İhtiyaç dağıtımı programına Birevim Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, BEKA Derneği Elazığ İl Başkanı Emrah Çiftçi, Umut ve Yaşam Derneği Elazığ İl Başkanı Hüsna Erdem Çakmak ile köy muhtarları katıldı.

Program sonrası açıklama yapan, Umut ve Yaşam Derneği Elazığ İl Başkanı Hüsna Erdem Çakmak: “İki yıldan beri kalplere şifa, gülüşlere vesile olan, yetim, ihtiyaç sahibi ve kanser hastası çocuklarımızın yanında olan, onların yüreklerine dokunan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye, Bir Gelecek Genel Müdürü Mustafa Alpay’a, BEKA Derneği İl Başkanı Emrah Çiftçi’ye teşekkür ederim. Bugün evlatlarımızın bot ve mont ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık”dedi.

BEKA Derneği Elazığ İl Başkanı Emrah Çiftçi ise Elazığ’da bu tarz hayırlı hizmetlerin yayılması için BEKA Derneği olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.