YEREL
Giriş Tarihi : 30-10-2020 16:26   Güncelleme : 30-10-2020 16:26

CHP’DEN AK PARTİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP’DEN AK PARTİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Elazığ İl Teşkilatı, Ak Parti Elazığ İl Başkanlığı’na atanan Şerafettin Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında il başkanları, ilimizin sorunlarına çözüm bulma noktasında birlikte hareket edilmesi gerektiğini belirtiler.

Bir süre önce Ak Parti Elazığ İl Başkanlığı görevine getirilen Şerafettin Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor, Bu kapsamda CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve il örgütü de Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KAPLAN: ELAZIĞ ÇIKARLARI DOĞRULTUSUNDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNACAĞIZ

Ziyaret sırasında değerlendirmelerde bulunan CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan,”Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Adalet ve Kalkınma Partisi il binasını ziyaret ederek yeni görev üstlenen değerli kardeşim Şerafettin Yıldırım beyin ve ekibinin yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Siyasetçiler, ilin menfaat ve çıkarları doğrultusunda zaman zaman hem kendi toplantılarında hem de başka bir partiyi ziyaret ederek görüşmeler sağlıyor. Geçmişte olduğu gibi Adalet ve Kalkınma Partisi başta olmak üzere diğer siyasi partilerimiz ile bölgemizin ve ilimizin menfaat ve çıkarları doğrultusunda görüşmeler yapıyoruz. Bir önceki değerli başkanımız Ramazan beyle görüşmeler yapıyorduk, Şerafettin beyde o dönemde bu yönetimin bir parçasıydı. Kendisiyle de yakinen görüşmelerimiz olmuştur. Bu nedenle Başkanımız Şerafettin Beyin nezaketli bir tutumu olduğunu biliyoruz. Umarım bundan sonraki süreçte olduğu gibi Elazığ’ın menfaat ve çıkarları doğrultusunda, toplumun huzuru ve refahı için, ülkemizin ve ilimizin ekonomisini kalkındırmak amacıyla görüş alışverişinde bulunacağız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Elazığ halkı için kendileriyle, diğer partilerle, STK’larla işbirliği ve dayanışma içerisinde olmaya ve Elazığ’ın sorunlarının çözümü noktasında üzerimize düşen görevi yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Şerafettin Yıldırım beye de yeni görevinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

YILDIRIM: BİRLİKTE HAREKET EDEREK SORUNLARA ÇÖZÜM ARAMAK ÖNEMLİDİR

CHP İl Teşkilatının ziyaretini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ise,”Değerli Cumhuriyet Halk Partisi il başkanı Zeki bey ve Yönetim kurulu arkadaşlarımızın hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Farklı kulvarlarda, farklı misyonlarımızla hepimiz bu ülke için hizmet etmekteyiz.  Zeki bey de kendisini daha önce de tanıdığım, naif kişiliği ile diyaloğa açık yapısıyla her zaman bu şehir için çırpınan siyasi il başkanımızdır. Bu şehirde yaşıyoruz, çok yakın zamanda yaşadığımız deprem ve genel anlamda yaşadığımız pandemi gibi sorunlarımız var. Dolayısıyla bu tür özel ve genel sorunları, siyasi partilerimizin diyaloglarıyla, birlikte hareket ederek çözme konusunda katkıda bulunmak şehir için her zaman faydalıdır. Bu konuda Zeki beyin her zaman diyaloğa açık olduğunu gördüğümüz için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Nazik ziyaretlerinden dolayı da kendisine hem de yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. “ifadelerini kullandı.