SPOR
Giriş Tarihi : 08-11-2020 11:40   Güncelleme : 08-11-2020 11:40

BURAK APAYDIN, F.Ü’NE VEDA ETTİ

BURAK APAYDIN, F.Ü’NE VEDA ETTİ

Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcimiz Fırat Üniversitesi kulübünde yönetim değişikliğinin ardından Teknik Sorumlu Burak Apaydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, görevinden ayrıldığını duyurdu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Temsilcimiz Harput Dibek Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü’nde yeni yönetimin görev almasının ardından teknik heyette de ayrılıklar yaşandı. Bordo beyazlı kulübe uzun yıllar hizmet eden, temsilcimizin BAL’a yükselmesi başarısında önemli emekleri olan Teknik Sorumlu Burak Apaydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, görevi bıraktığını açıkladı.

APAYDIN: VARSA BENİM HAKKIM HERKESE HELAL OLSUN

Başarılı çalıştırıcı konuyla ilgili yaptığı paylaşımda; “Tarihi büyük başarılarla dolu olan, 10 yıl aralıksız formasını terlettiğim, aralıksız 6 sezonda Teknik Direktörlüğünü yapmaktan büyük onur ve gurur duyduğum sevdam, beni bu sektörde ben yapan kulübüm Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübünden ayrılmış bulunmaktayım. 6 sezon önce 14 lisanslı sporcu ile devraldığım kulübümü bugün Bal Liginde mücadele eden başarılı bir takım ve alt yapısında yüzlerce çocuğun yetiştiği modern bir spor kulübü olarak bırakıyorum. 6 yıllık süreçte yanımda yer alan Üniversitemiz Rektörü ve Üst Yöneticilerine, Kulüp Başkanımız Mustafa İnallı’ya, Yönetim Kurulu Üyelerimize ve özellikle 6 yıllık süreçte iyi günümüzü ve kötü günümüzü birlikte geçirdiğim, beraber gülüp beraber ağladığım yol arkadaşım, abim Ercan Sönmez’e ayrıca teşekkür ediyorum. Yine 6 sezonluk süreçte takımımıza hizmet eden sporcu kardeşlerime, antrenörlerime, malzemecisinden, masörüne tüm kulüp çalışanlarına teşekkür ediyorum. Yeni Yönetim Kuruluna da yapmış oldukları Sportif Direktörlük teklifi için teşekkür ediyor, çıktıkları bu zorlu yolculukta başarılar diliyorum. Bir hayal uğruna çıktığım bu zorlu süreci alnım ak, başım dik olarak tamamlıyorum. Bu süreçlerde istemeden kırdığım, üzdüğüm insanlardan haklarını helal etmelerini diliyorum. Varsa benim hakkım herkese helal olsun” açıklamasında bulundu.