YEREL
Giriş Tarihi : 11-11-2020 16:10   Güncelleme : 11-11-2020 16:11

BAHÇELİEVLER KURS MERKEZİ’NDEN İZMİRLİ DEPREMZEDELERE YARDIM

BAHÇELİEVLER KURS MERKEZİ’NDEN İZMİRLİ DEPREMZEDELERE YARDIM

Bahçelievler Kurs Merkezinde eğitim gören 100 öğrenci İzmirli depremzedeler için kendi harçlıkları ve ellerinden gelen imkanlar doğrultusunda çanta, defter, giyim ve gıda yardımında bulundu.

‘’Sizi En İyi Biz Anlarız’’ diyen öğrenciler ve kurs merkezi müdürü şu açıklamalarda bulundular;

Ayşe İlayda Kırdagül ‘’ burada kurs merkezimiz olarak İzmir’deki kardeşlerimize elimizden geldiği kadar yardımlar göndermeye çalıştık. Onları en iyi biz anlıyoruz çünkü aynı şeyleri bizde yaşadık. Zor günler yaşıyorlar ama bunların hepsi geçecek.’’

Tuana Ersöz ‘’ ben Bahçelievler kurs merkezinde İzmir’e yardım eden bir öğrenciyim. Onları en iyi biz anlarız. Onların yaşadıklarının aynılarını bizde yaşadık onların ne hissettiklerini hangi düşünceleri yaşadıklarını bizde biliyoruz. Ölenlere Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.’’

Furkan Can Ayaz ‘’ Merhaba İzmir ben Furkan Can Ayaz Elazığ’dan sizlere depremde yaşadıklarınız için bira motive olmanız için yardımlar göndermeye çalıştık Bahçelievler kurs merkezi olarak sizin yaşadıklarınızı en iyi biz anlıyoruz çünkü bizde 6.8 büyüklüğünde bir deprem yaşadık. Sizleri çok iyi anlıyoruz.

Bahçelievler Kurs Müdürü Serhat Ateş ‘’ küçük öğrencilerimizin büyük yüreğiyle toplamış oldukları hediyeleri biz İzmir’e yardım olsun diye gönderiyoruz. Bizler bunu 9 ay önce daha iyi yaşadık daha yüksek bir sarsıntıyla yaşadık bunun ne olduğunu öğrencilerimiz değerlendirdi. Kendileri ellerinden gelenlerle topladılar paylaşmak istediler. Bizlerde buradan İzmir halkına geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Yaralılarına şifa ölenlerine Allah’tan rahmet diliyoruz. Tüm öğrencilerime teşekkür ediyorum. 100’e yakın öğrencimiz kendi gönüllerinden geldiklerini getirdi. Bizlerde bunları gönderiyoruz kabul edin lütfen.’’ İfadelerini kullandı.