YEREL
Giriş Tarihi : 11-11-2020 16:41   Güncelleme : 11-11-2020 16:41

ELFED İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE UMUT IŞIĞI OLUYOR

ELFED İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE UMUT IŞIĞI OLUYOR

Elazığ dernekler federasyonu ihtiyaç sahibi öğrencilere mont dağıtımı yapılması için oluşturdukları kolileri Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim etti.

Elazığ Dernekler Federasyonu yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.

ELFED Elazığ’da yaşayan ihtiyaç sahibi öğrenciler için bin 30 adet montu Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtük ihtiyaç sahibi öğrenciler için mutluluk verici bir çalışma dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ‘’1030 adet mont müdürlüğümüze ulaştırıldı. Bizde burada ihtiyacı olan okullarımızda öğrencilerimize bunu ulaştıracağız. Biz Elazığ Dernekler Federasyonuna, yönetimine ve yardım sunan hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum. Öyle oldu ki artık her yıl geleneksel olarak artık katkı ve desteklerini sunuyorlar. Elazığ’ımız için her türlü katkı ve desteği sunuyorlar. Giyim olsun gıda olsun, kitap ve kırtasiye yardımı olsun gerçekten Elazığ’ımıza her zaman katkı ve destek sunuyorlar.’’ Dedi.

Elazığ Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı Berkay Gülhan ise, “öğrencilere umut ışığı olmak bizleri de mutlu ediyor “dedi

Elazığ Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı Berkay Gülhan ‘’ bugün burada ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak için getirilen montların devrini gerçekleştiriyoruz. Bildiğiniz üzere pandemi ve öncesinde yaşanan depremden ötürü değişen dengeler bu tarz sosyal farklılık projelerinin önemini gösterdi bize. Daha anlamlı hale getirdi bu tarz projeleri. Böyle projelerde yer almak öğrencilere bir nebzede olsa umut ışığı olmak bizim için gurur verici. ELFED olarak biz gücümüz yettiğince bu tarz projeleri her zaman destekleyeceğiz. Projede emeği geçen başta genel başkanımız sayın Faik İçmeli olmak üzere herkese  teşekkür ederim.’’ İfadelerini kullandı.