YEREL
Giriş Tarihi : 13-11-2020 15:43   Güncelleme : 13-11-2020 16:11

BABACAN ELAZIĞ’A GELİYOR

BABACAN ELAZIĞ’A GELİYOR

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 15 Kasım’da gerçekleştirilecek olan Deva Partisi Elazığ Birinci Olağan Kongresine katılmak üzere yarın Elazığ’a geliyor.

Ali Babacan’ın genel başkanlığını yaptığı Deva Partisi teşkilatlandırma çalışmalarını sürdürüyor. Babacan tarafından il başkanlığı görevine getirilen Murat Dağhan ilçe teşkilatlandırma çalışmalarına hız vermişti. İlçe yönetimlerinin oluşturulmasının ardından gözler yapılacak olan İl Olağan Kongreye çevrildi. Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan 15 Kasım Pazar günü yapılacak Deva Partisi Elazığ Birinci Olağan Kongresine katılmak üzere Elazığ’a gelecek. Deva Partisi İl başkanlığı binası açılışına da katılacak olan Babacan, Bingöl’e hareket edecek.

ALİ BABACAN’IN ELAZIĞ PROGRAMI

Yarın akşam saatlerinde Elazığ’a hareket edecek olan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan; Pazar günü, Elazığ depremi sonrası kurulan ve depremzedelerin geçici olarak barındığı konteyner kentte ziyaret gerçekleştirecek. Konteyner kent ziyareti sonrası Dedeman Otel’de kongre öncesi basın ve STK temsilcileriyle buluşacak olan Babacan, ardından saat 11.00’de gerçekleştirilecek Elazığ Birinci Olağan Kongresine katılacak. Babacan, kongre sonrası esnaf ziyareti ve parti binası açılışının ardından Deva Partisi Bingöl Birinci Olağan Kongresine katılmak üzere Bingöl’e hareket edecek.