YEREL
Giriş Tarihi : 17-11-2020 11:02   Güncelleme : 17-11-2020 11:02

YAZARIMIZ CANPOLAT'TAN DEFTERDAR YELİMLİEŞ' E ZİYARET

YAZARIMIZ CANPOLAT'TAN DEFTERDAR YELİMLİEŞ' E ZİYARET

Gazetemiz yazarlarından Selahaddin Canpolat, ilimizin başarılı Defterdarı Hülya Yelimlieş'i makamında ziyaret ederek çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Defterdar Yelimlieş’in daha önceki yıllarda yine ilimizde başarılı çalışmalara imza atmış olmasının ardından Kilis iline ve 2019 yılında tekrar nerede kalmıştık diyerek ilimize dönüş yapmıştır. Yelimlieş alanında oldukça başarılı deneyimli ve tecrübeli bir yönetici olarak bölgenin sevk ve idaresine oldukça hakim ve Defterdarlığı tek çatı altına toplayarak insanlarımızın daha rahat huzurlu hizmet aldıkları konforlu bir binada hizmet veren pandemi döneminde de hizmet aksatmadan güler yüzlü kapısı ardına kadar açık başta çalışanları olmak üzere şehrimiz için önem ve hassasiyet içerisinde olduğunu belirten, Selahaddin Canpolat ”Defterdarlık yetki alanında ki çalışmalarının yanında ilimizde Sosyal yönü mükelleflere gerek deprem dönemi gerekse de devam eden pandemi dönemi şehrimiz için hayırlı kararlara da imzası olan uhdesindeki birimlerle alanlarda ilimizin problemlerini çözmesi açısından çalışmaları takdire şayandır. Defterdarlık çalışmalarının yanında sosyal projelere sağladığı destek ve kapısının vatandaşlara açık olmasının da kurumunu başarıyla temsil etmesinin göstergesidir. Bu tür başarılı bürokratlarımızın çalışmaları ilimizin problemlerini çözmede önemli katkı sağlamaktadır” dedi.

İlimiz Defterdarı Yelimlieş ise bu ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ”Biz ilimizin ve Bölgemiz kapsamındaki problemlerine çözüm getirmek üzere çalışma yapıyoruz. İlimizde bazı alanlarda yaptığımız veya yapacağımız bazı çalışmalar da başta Bakanlığımız olmak üzere çok kıymetli başarılı valimizle istişare sonucunda başarılara imza atıyoruz. Sohbetleri arasında Defterdar hanımın kendilerinin Elazığ'ın fahri hemşehrisi olarak gördüğünü ifade etmesi memnuniyet verici olduğunu belirtti. Bundan sonraki süreçte de tüm personellerimiz ve Elazığ için gece gündüz hizmet etmekten kaçınmayacağız” dedi.