SPOR
Giriş Tarihi : 20-11-2020 13:56   Güncelleme : 20-11-2020 13:56

ÇINAR: İSTEDİĞİMİZİ ALDIK

ÇINAR: İSTEDİĞİMİZİ ALDIK

İRFAN ARSLAN

Misli.com 3. Lig 3. Grupta mücadele veren Karakoçan FK. Teknik Direktörü Önder Çınar, "Bizim için mutlaka kazanmamız gereken bir maçtı. Bu düşüncemizi gerçekleştirdiğimiz için futbolcularıma teşekkür ediyorum" dedi.

Ligde bir düşüş yaşadıklarını belirten Karakoçan FK Teknik Direktörü Önder Çınar” Lige iyi başladık Ardından bir düşüş yaşadık. Erbaaspor maçı bu düşüşe dur deme maçımızdı. Maça iyi başladık. Önde rakibe pres yapıp kazandığımız toplar ile sonuca gitmeyi planladık. Bu düşüncemizi de gerçekleştirdik. Rakibimiz karşısında ilk yarı çok iyi mücadele verdik. Skoru geliştirecek pozisyonlarda bulduk ancak neticeye yansıtamadık. Karşılaşmanın ikinci yarısında ise oyunu tutmanın mücadelesini verdik ve 90 dakikanın sonucunda sahadan istediğimizi alarak ayrıldık. Şimdi önümüzde ki maç olan Isparta 32 Spor maçına hazırlanacağız. Bu maçı da kazanıp rahatlamak istiyoruz” dedi.

ÜÇ GÜN İZİN

Karakoçan FK. Teknik Direktörü Önder Çınar, ligde son bir haftada üç maç oynadıklarını belirterek” Bu maçlardan sonra 28 Kasım’a kadar bir aramız var. Biz de bu arada futbolcularımızın dinlenmesi için üç gün izin verdik. 23 Kasım’da toplanıp Isparta 32 Spor maçının hazırlıklarına başlayacağız. Kendi sahamızda oynayacağımız bu maçı da kazanıp hem arzu ettiğimiz yere yükselmek hem de alttaki takımlar ile aramızda ki puan farkını açmak istiyoruz. Lige başlarken belirlediğimiz hedefe ulaşmak adına ilk yarının kalan maçlarından istediğimiz puanları almanın çalışmalarını yapıp mücadelesini vereceğiz.” dedi