YEREL
Giriş Tarihi : 20-11-2020 15:32   Güncelleme : 20-11-2020 15:32

HEMŞEHRİMİZ ERGÜN’E YENİ GÖREV

HEMŞEHRİMİZ ERGÜN’E YENİ GÖREV

Ankara Elazığ Kültür Derneği Genel Başkanı Hemşehrimiz Mehmet Ergün, Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı İdari İşler ve Koordinasyon Daire Başkanlığına atandı.

Ankara Elazığ Kültür Derneği Genel Başkanı Hemşehrimiz Mehmet Ergün, Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı İdari İşler ve Koordinasyon Daire Başkanlığına atandı. Ergün, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nden Mezun oldu. Ardından Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Fizik Bölümünden mezun oldu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünde memur olarak göreve başlayan Hemşehrimiz Ergün, ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nde Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, İdari ve Sosyal İşler Şube Müdürlüğünde Memur, Şef, Uzman, Şube Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü olarak yıllarca görev yaptı. Aynı zamanda Ankara’da üç bin üyesi bulunan Elazığ Kültür Derneği’nin başkanlığını da yürüten Ergün, Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı İdari İşler ve Koordinasyon Daire Başkanlığına atandı.

Haberkent Gazetesi olarak Ergün’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.