YEREL
Giriş Tarihi : 26-11-2020 15:09   Güncelleme : 26-11-2020 15:09

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜRTÜRK’TEN ANLAMLI ZİYARETLER

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜRTÜRK’TEN ANLAMLI ZİYARETLER

Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ve beraberindeki eğitimciler ile şehit olan öğretmen Nadir Ozan’ı kabri başında ziyaret ederken; 24 Ocak depreminde yaralanan öğretmen Şule Ayken’i de ziyaret ettiler.

Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ve eğitim yöneticileri 1995 yılında Şemdinli Aktütün Karakolunda görevi başında şehit edilen Nadir Ozan’ın mezar ziyaretinde karanfiller bırakarak dua okudular.

GÜRTÜRK: RABBİM HEPSİNE RAHMETİYLE MUAMELE ETSİN

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “Tüm şehitlerimize ve görevi başında şehit düşen tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Görevi öğretmek olan öğretmenlerimizin hain terör saldırılarında şehadet şerbeti içmeleri asla kabul edilebilir değildir. Aybüke öğretmen, Necmettin öğretmen gibi nice kahraman idealist genç öğretmenimiz ülkemizin gelişmesi, büyümesi için öğrencilerine hizmet aşkıyla yandılar. Rabbim hepsine rahmetiyle muamele etsin” dedi. Şehit Öğretmen Nadir Ozan’ın mezarlık ziyaretinin ardından Müdür Gürtürk 24 Ocak Elazığ depreminde yaralanan ve tedavisi hala devam eden öğretmenimiz Şule Ayken’i evinde ziyaret etti.

GÜRTÜRK: HALİNİZİ HATIRINIZI SORMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Geçmiş olsun ziyaretinde Şule öğretmenimizin Öğretmenler Günü’nü kutlayan Gürtürk, öğretmenimizi ayakta görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Şule öğretmen ile uzun süre sohbet eden Gürtürk, “Her ihtiyacınızda sizlerin yanınızdayız. Biz sizi ziyaret etmeye halinizi hatırınızı sormaya devam edeceğiz. Tedavinizin iyi yönde ilerlediği bilgisini aldığımız için de çok mutluyuz. İnşallah en kısa süre içerisinde sizi sınıfınızda öğrencilerinize ders anlatırken görmek istiyoruz” dedi.