SPOR
Giriş Tarihi : 08-12-2020 11:48   Güncelleme : 08-12-2020 11:51

AKSARAY MAHALLESİ SPOR SALONUNA KAVUŞUYOR

AKSARAY MAHALLESİ SPOR SALONUNA KAVUŞUYOR

24 Ocak Elazığ depreminde ilimize gelerek Saran Holding tarafından şehrimize kazandırılacak olan spor salonunun yapım çalışmalarına başlandı.

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran tarafından yaptırılacak olan spor salonu için yer tespiti yapılmış ve Aksaray Mahallesinde yükselecek olan spor salonu inşaatı için bugün itibariyle tesviye çalışmalarına başlandı. Önümüzdeki haftalarda da spor salonunun temelinin atılacağı bildirildi.

İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; ‘’23 Nisan 2021 tarihinde yapımını tamamlayıp hizmete açmayı planladığımız spor salonu için,  Hayır Sever iş adamı Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sadettin Saran’a Elazığ Valimiz Sn. Erkaya Yırık’a, ilimiz milletvekillerine, Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Aksaray mahallemize kazandıracağımız spor salonuyla Şehrimizi temsil eden Aksaray mahallemizde yetişmiş ve kurulmuş olan Voleybol takımımız içinde antrenmanlarını daha nezih bir ortamda yapacağı bu tesis, takımlarımızın maçta ki performanslarına da yansıyacaktır. Bu Vesile ile Spor Salonumuzun, takımımız ve Mahalleli gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.