YEREL
Giriş Tarihi : 29-12-2020 09:44   Güncelleme : 29-12-2020 09:44

ÇEKİL, EN BAŞARILI KADIN KOLLARI BAŞKANI SEÇİLDİ

ÇEKİL, EN BAŞARILI KADIN KOLLARI BAŞKANI SEÇİLDİ

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

CHP Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Ayten Çekil, CHP’nin 81 il kadın kolları içerisinde, partisine 2 ayda 582 üye kazandırarak en başarılı kadın kolları başkanı seçildi. Çekil, ödülünü CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’dan teslim aldı.

CHP Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Ayten Çekil, partisinin üye çalışmaları kapsamında 81 il örgütü içerisinde en fazla üye kazandıran il kadın kolları başkanı oldu. Çekil, iki aylık süreçte İl teşkilatına 582 yeni üye kazandırarak 81 kadın kolları başkanı arasında en başarılı isim oldu. Çekil’in ödülünü geçtiğimiz günlerde Elazığ’a gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka takdim etti.

“KAPI KAPI GEZEREK CHP’Yİ ANLATTIM”

Ödülünü teslim alan Çekil, yaptığı açıklamada partisine üye kazandırmaya devam edeceklerini belirterek şunları kaydetti;

“24 Ocak'ta yaşadığımız Elazığ depreminde gerçekten büyük bir felaket yaşadık. Bununla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi olarak Elazığ’ın yaralarını sarmak amacıyla seferber olduk. Genel merkezimiz Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın bize verdiği genelge doğrultusunda üye çalışmasına başladık. Ayrıca değerli milletvekilimiz Gürsel Erol, deprem süreci boyunca Elazığ’ın yanında olduğu gibi Elazığ’ın tüm sorunlarını mecliste gündeme getirerek, biz kadın kollarının da çalışma şevkini arttırdı.  Böylece kadın kolları olarak 2 aylık süreçte Cumhuriyet Halk Partisi'ne 582 üye kazandırdık. Bu üyeleri kapı kapı gezerek insanlarla konuşarak, insanlara Cumhuriyet Halk Partisi'ni anlatarak kazandırdık.  Bu benim için büyük bir onurdur. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımıza devam ederek partimize üye kazandırmaya devam edeceğiz.”