YEREL
Giriş Tarihi : 30-12-2020 16:21   Güncelleme : 30-12-2020 16:21

MİLLETVEKİLİ AĞAR ESNAFLARI GEZEREK SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

MİLLETVEKİLİ AĞAR ESNAFLARI GEZEREK SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’ın Elazığ mesaisi yoğun geçiyor.

Meclisin tatile girmesinden sonra Elazığ’a gelen Ağar çalışmalarına Elazığ’da devam ediyor.

Haftanın ilk günü depremin Merkez üssü Kavaktepe köyüne giden Milletvekili Ağar köyde incelemelerde bulundu. Kavaktepe’nin ardından Kinederiç’te yapımı devam eden köy evlerini gezen Ağar çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ağar akşam saatlerinde ise AK Parti Haftalık İl Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Elazığ’da yoğun mesaisine geçtiğimiz günde devam eden Ağar, Elazığ Pancar Ekicileri Kooperatifini ziyaret etti. Gün içerisinde mahalle muhtarları ile de bir araya geldi.

Elazığ’da çalışmalarına devam eden Milletvekili Ağar çarşı mahallesinde Saray Cami esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerde esnafın yoğun ilgi gösterdiği Ağar tek tek esnafları gezerek sorun ve taleplerini dinledi.

Esnaf ziyareti sonrası değerlendirmelerde bulunan Ağar, Elazığ’ı eski güzel günlerine kavuşturmak için elimizden geleni yapacağız dedi.

Milletvekili Ağar değerlendirmesinde; ‘‘Dün deprem haberini aldıktan sonra Milletvekilimiz Metin Bulut ile birlikte Elazığ’a intikal ederek gerekli incelemeleri yerinde yapmıştık, Çok şükür bir sıkıntının olmadığını gördük. Bugün de İl Başkan Yardımcımız ile beraber esnaf ziyaretlerimizi sürdürdük. Tabi zor şartlar gerek Elazığ’da yaşadığımız deprem olsun gerekse de yaşanılan pandemi olsun birtakım zor günler geçiriyor vatandaşlarımız. Ama burası Elazığ burada hemşehrilerimiz aslan gibi yerlerinde duruyor her zaman için bizlerle beraber olmaları bizleri çok mutlu etti. Bizlerde elimizden geldiğince Elazığ’ın sorunlarına destek olacağız. Özellikle sulama projelerini de hızlı bir şekilde bitirip başlatacağız. Yaklaşık 10 gün daha buralardayız, Meclis tatil olduğu için hemen Elazığ’a geldik vatandaşlarımızla, dostlarımızla hasret gideriyoruz” ifadelerini kullandı.