SPOR
Giriş Tarihi : 31-12-2020 11:23   Güncelleme : 31-12-2020 11:23

ELAZIĞSPOR’DA MUSTAFA ÖZER SESLERİ

ELAZIĞSPOR’DA MUSTAFA ÖZER SESLERİ

Teknik Direktör Orhan Kaynak ile yollarını ayıran Tetiş Yapı Elazığspor’da, adaylar arasına ilk sırada Mustafa Özer bulunuyor. Futbolculuk döneminde Elazığspor forması da giyen genç teknik adama teklif götürmeye hazırlanan Elazığspor, olumsuz bir yanıt alması durumunda diğer alternatiflere yönelecek.

2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve üst üste alınan başarısız sonuçların ardından Teknik Direktör Orhan Kaynak ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarını ayıran Bordo-Beyazlı ekibimizde, teknik direktör arayışları vakit kaybetmeden başladı.

Alınan kötü sonuçlar sonrasında ateş hattına gerileyen ve sıkıntılı bir sürece giren Tetiş Yapı Elazığspor’da yeni teknik direktör konusunda seçici davranan Başkan Selçuk Öztürk’ün hata yapmak istemediği ve takımı Elazığ’ı bilen, futbolculara hem hocalık hem de ağabeylik yapacak başarılı bir isme emanet etmek istediği öğrenildi.

Bu doğrultuda araştırmalara başlayan Başkan Selçuk Öztürk’ün kafasındaki ismin, futbolculuk yıllarında Elazığspor’da da forma giyen Mustafa Özer olduğu bildirildi.

Geçtiğimiz sezon TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor, bu sezon ise Ankaraspor’da görev yapan Mustafa Özer, geçtiğimiz günlerde başkent ekibi ile yollarını ayırmıştı.

Deneyimli teknik adamı takımın başına getirmek isteyen Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün, bugün Mustafa Özer’e teklif götüreceği öğrenilirken, Özer’in olumsuz bir cevap vermesi durumunda temsilcimizde rotanın bu kez alternatif isimlere döneceği haber merkezimize gelen bilgiler arasında.