YEREL
Giriş Tarihi : 07-01-2021 23:02   Güncelleme : 07-01-2021 23:14

MİLLETVEKİLİ EROL: ALGI YARATMA ÇABASINI YAKIŞTIRAMADIM

MİLLETVEKİLİ EROL: ALGI YARATMA ÇABASINI YAKIŞTIRAMADIM

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın CHP heyetine yönelik tepkisine cevap verdi.

CHP Genel başkan yardımcısı ve 30 milletvekilinin Elazığ'da deprem üzerinden hükümete yönelik eleştirileri büyük ses getirmişti.

CHP Genel başkan Yardımcısı Ali Öztunç ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un açıklamalarına, iktidar partisi milletvekilleri ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları sosyal medya hesaplarından sert tepki gösterdiler.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın açıklamasına cevap verdi.

Milletvekili Erol, "Sayın belediye Başkanı Şahin Şerioğulları'nın Genel Başkan Yardımcımız Ali Öztunç ile ilgili paylaşımı gerçeği yansıtmamaktadır, algı yaratma çabasını da kendisine yakıştıramadım. Elazığlılar’ın kulağını  çekmeye kimse cesaret edemeyeceği gibi Elazığlılar’ı mağdur edenlerin, Elazığlılar’ın rızkıyla oynayanların kulağının çekilmesini ben de destekliyorum." dedi.