YEREL
Giriş Tarihi : 11-01-2021 18:16   Güncelleme : 11-01-2021 18:16

BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAY OCAĞI VE KIRAATHANE ESNAFINA MÜJDE!

BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAY OCAĞI VE KIRAATHANE ESNAFINA MÜJDE!

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, Yurtbaşı Beldesi’nde Korona virüs tedbirleri kapsamında işletme faaliyetlerini kısıtlamak zorunda kalan çay ocağı ve kıraathane esnafına 3 ay boyunca aylık 1000 TL yardım yapılacağını açıkladı.

Yurtbaşı Belde Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, pandemi döneminde zor günler geçiren esnafa destek olacaklarını açıklayarak örnek bir davranışa imza attı. Daha önce ‘Karantina sürecinde vatandaşlarımızın yanındayız’ diyerek Yurtbaşı Beldesi’nde Covid-19 test sonucu pozitif çıkan ve ailece karantina altına alınan vatandaşların karantina süresince gıda, ekmek, içecek gibi ihtiyaçların belediye tarafından karşılanacağını açıklayarak vatandaşların yanında olduğunu gösteren Başkan Yılmaz, belde esnafına da müjdeli bir haber verdi. Başkan Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak Korona virüs tedbirleri kapsamında beldesinde faaliyetleri kısıtlanan çay ocağı ve kıraathane esnafına 3 ay boyunca aylık 1000 TL nakdi destek yapılacağını söyledi.

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, bu zorlu pandemi döneminde esnafının yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti.