YEREL
Giriş Tarihi : 11-01-2021 20:15   Güncelleme : 11-01-2021 20:26

YANILMAZ’DAN GAZETEMİZE NEZAKET ZİYARETİ

YANILMAZ’DAN GAZETEMİZE NEZAKET ZİYARETİ

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Haberkent Gazetesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. 

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Elazığ eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti. Yanılmaz’ı ziyaret sırasında Haberkent Gazetesi imtiyaz sahibi Mustafa Feyzi Koç, genel yayın yönetmeni Efraim Gündem ve köşe yazarımız Yaşar Kurşun ağırladı. Yanılmaz, gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde,  Gazeteciler Günü kapsamında Haberkent Gazetesi çalışanlarını tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

“GAZETECİLİK MESLEĞİ İNTERAKTİF BİR MESLEKTİR”

Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Yanılmaz, gazetecilik mesleğinin interaktif bir meslek olduğunu vurgulayarak şunları söyledi;

“Haberkent Gazetesi personellerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. 2021 yılının bütün basın camiası adına kazasız geçmesini diliyor ve başarılar diliyorum. Tabii ki gazetecilik mesleği interaktif bir meslektir. Kamuoyunu olağanüstü durumlarda bile emek göstererek bilgilendirme konusunda oldukça başarılı oluyor. 24 Ocak depreminde de Elazığ basının önemini ve başarısını görmüş olduk. Bu anlamda bütün basın camiasının 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sırasında hazır bulunan gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Feyzi Koç ve genel yayın yönetmenimiz Efraim Gündem de ziyaretleri nedeniyle AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’a memnuniyetini dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.