YEREL
Giriş Tarihi : 13-01-2021 21:02   Güncelleme : 13-01-2021 21:02

KARATAŞ'TAN VALİ ERKAYA YIRIK'A ZİYARET

KARATAŞ'TAN VALİ ERKAYA YIRIK'A ZİYARET

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette geçen hafta Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ın eşi Ayşe Yırık ve F.Ü. Rektörü Prof.Dr.Fahrettin Göktaş'ın eşi Hülya Göktaş Hanımefendinin F.Ü.Hastanesi ile Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesinde görev yapan Sağlık Çalışanlarını ziyaret etmeleri nedeniyle Sağlık Çalışanları adına Vali Erkan Yırık'ın eşi Ayşe Yırık Hanımefendiye ve F.Ü. Rektörü​ Prof.Dr. Fahrettin Göktaş'ın eşi Hülya Göktaş Hanımefendiye teşekkür edildi.

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş yaptığı açıklamada;" Pandemi sürecinde büyük özveriyle görev yapan Sağlık Çalışanlarının moral ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla yapılan bu ince ve nezih ziyaret Sağlık Çalışanlarını mutlu etmiştir. Covid-19 ile mücadelede en önde yer alan sağlık çalışanlarının her türlü fedakârlığı göstererek zorlu mesailerinde yanlarında bulunup, onlarla birlikte olmaları onlara güç vermiştir. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Her iki hastanemizde görev yapan Sağlık Çalışanları bu ziyaretten memnun olmuştur.

Sn.Valimizle, Sn.Rektörümüzün saygıdeğer eşlerinin ziyaretleri ilimiz yöneticilerinin Sağlık Çalışanlarının yanlarında olduğunun bir göstergesidir. Bu mücadelede yalnız olmadıklarını görmek Sağlık Çalışanlarını ziyadesiyle memnun etmiştir. Tüm Sağlık Çalışanları adına kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.