YEREL
Giriş Tarihi : 15-01-2021 14:55   Güncelleme : 15-01-2021 14:55

BAŞKAN DEMİR, SELÇUK ÖZDAĞ’A DÜZENLENEN SALDIRIYI KINADI

BAŞKAN DEMİR, SELÇUK ÖZDAĞ’A DÜZENLENEN SALDIRIYI KINADI

Gelecek Partisi Elazığ İl Başkanı Adnan Demir, partisinin Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a evinin önünde düzenlenen saldırıyı kınadı.

 Gelecek Partisi’ne saldırılar devam ediyor. Son olarak İzmir İl Başkanı saldırıya uğrayan Gelecek Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, evinin önünde silahlı, sopalı saldırıya uğradı. 5 kişilik bir grup tarafından düzenlendiği ifade edilen saldırının ardından Selçuk Özdağ, hastanede tedavi altına alındı. Konuyla ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Elazığ İl Başkanı Adnan Demir, saldırıyı kınayarak, birlik vurgusu yaptı. Demir açıklamasında:

 “Gelecek Partisi’nin kadrolarına saldırılar devam ediyor. Bu durum bizleri derinden endişelendirmektedir. Gelen Başkan Yardımcımız Sayın Selçuk Özdağ’a evinin önünde gerçekleştirilen bu hain saldırı, demokrasi ve barış ortamına düzenlenmiş, Gelecek Partisi’ne düzenlenmiş bir saldırıdır. Saldırının failleri ve varsa azmettiricileri gereken cezayı almalıdır. Gelecek Partisi olarak birliğimizin bozulmasına izin vermeyeceğiz. Bu çirkin saldırıyı en ağır şekilde kınıyorum. Genel Başkan Yardımcımıza acil şifalar diliyorum.”