YEREL
Giriş Tarihi : 16-01-2021 18:17   Güncelleme : 16-01-2021 18:17

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ KÖY EVLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ KÖY EVLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ beraberinde AFAD İl Müdürü Osman Pıhtılı ile birlikte köy konutlarını ziyaret etti.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ deprem sonrası yapımına başlanan köy evlerini inceledi. Demirbağ’a incelemelerinde AFAD İl Müdürü Osman Pıhtılı ve Afad İyileştirme Şube Müdürü eşlik etti.

Milletvekili Demirbağ Mollakendi, Karşıbağ Mahallesi, Değirmenönü ve Yukarı İçme Köyü’nü ziyaret ederek yapımı devam eden köy konutları hakkında bilgi alarak vatandaşlar ile bir araya geldi.

BURADA ÇOK GÜZEL BİR ORTAM OLUŞACAK

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Demirbağ; ‘’20 gün kadar koronavirüs tedavisinin ardından tabi meclisin bütçe görüşmeleri de vardı 2 aya yakın Elazığ’dan uzak kaldık. Gelmişken bugün Ahmet Tevfik Ozan hocamızın cenazesine katıldık. Oradan da eski adıyla Zenteriş köyümüzü ziyarete geldik, konutlara yerinde baktık. Çevre düzeniyle evlerimiz çok güzel olmuş. Köylülerimiz şuanda şehirdeler ancak yazın köye geldiklerinde gerçekten çok güzel bir ortam olacak. Buralarda yeni yapılacak konutlarda daha kullanışlı hale getirebilmek için bazı değişiklikler yapabilir miyiz buna bakmak için geldik.’’dedi.