SPOR
Giriş Tarihi : 17-01-2021 10:09   Güncelleme : 17-01-2021 10:12

ÇINAR: İLK DEVREYİ HEDEFLEDİĞİMİZ NOKTADA BİTİRDİK

ÇINAR: İLK DEVREYİ HEDEFLEDİĞİMİZ NOKTADA BİTİRDİK

Karakoçan FK Teknik Direktörü Önder Çınar, Antalya- Kemer’de gerçekleştirilen devre arası kampı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“LİG’İN İKİNCİ YARISINA YOĞUN BİR ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ”

Lig’in ikinci yarısına yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirten Önder Çınar, “Lig’in ikinci yarısına hazırlanmak için devre arası kampımızı Antalya-Kemer Limak  Limra hoteli’nde  yapıyoruz.İklim şartları ve çalıştığımız sahalar gayet güzel ,antrenmanlarımız verimli geçiyor.Takımımız ,günü çift antrenmanla  yoğun bir tempoda sürdürüyor.Takımımızın çalışma isteği ve azminden son derece memnunuz.Lig’in ikinci yarısına hazır bir şekilde başlamayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

“İLK DEVREYİ HEDEFLEDİĞİMİZ NOKTADA BİTİRDİK”

İlk devreyi hedefledikleri noktada bitirdiklerini ifade eden Teknik Sorumlu Önder Çınar,  “Bu sezon bilindiği üzere 3.lig 3.Grup’ta yer almıştık. Grubumuza bakıldığı zaman TFF 3.lig’in en güçlü grubu olduğunu düşünüyorum. Çünkü hem il takımları fazla hemde şampiyonluğa oynayan takım sayısı fazla Bu nedenle TFF 3.lig’in en güçlü grubu bizim yer aldığımız grup. İlk yarıyı 19 puanla 10. Sırada tamamladık. Sezon başında belirlediğimiz hedefe ulaştık.İkinci devre eksik noktalarımıza yapacağımız takviyelerle daha iyi  sonuçlar alacağımızı düşünüyorum” İfadelerini kullandı.

“TRANSFER ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Transfer çalışmalarının devam ettiğini açıklayan Teknik Çınar, “Transfer çalışmalarımız devam ediyor.Lig’in ilk yarısını Silivrispor’da tamamlayan Ömer Faruk Acı ile anlaştık.Bir forvet ve bİrde kanat oyuncusu ile ilgili görüşmelerimiz olumlu devam ediyor.Lig’in ikinci yarısına daha iyi başlangıç yapmak istiyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Karakoçan FK  dün oynadığı hazırlık maçında TFF 3.Lig ekibi Kemerspor'u 4-1 yendi.