SPOR
Giriş Tarihi : 18-01-2021 14:38   Güncelleme : 18-01-2021 14:38

ELAZIĞSPOR’DA KRİTİK TOPLANTININ BU AKŞAM YAPILMASI BEKLENİYOR

ELAZIĞSPOR’DA KRİTİK TOPLANTININ BU AKŞAM YAPILMASI BEKLENİYOR

Transfer engelini kaldırabilmek için bekleyişini sürdüren Tetiş Yapı Elazığspor’un kaderini belirleyecek olan kritik toplantının bu akşam yapılması bekleniyor.

Ara Transfer Dönemi’nde henüz transfer engelini kaldıramayan ve endişeli bekleyişini sürdüren Tetiş Yapı Elazığspor’da, kulübün kaderini belirleyecek olan kritik toplantının bu akşam yapılması bekleniyor.

Bugün gerçekleştirilen AK Parti Elazığ İl Kongresi için ilimize gelen milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün yer alacağı toplantıya Vali Erkaya Yırık’ın başkanlık yapacağı öğrenildi.

Alınan bilgilere göre, 31 Ocak’ta sona erecek olan Ara Transfer Dönemi için takımdaki son durumla ilgili brifing verecek olan Başkan Selçuk Öztürk, transfer engelinin kaldırılması talebinde bulunacak.

Mevcut kadrosu dağılma tehlikesi ile karşı karşıya kalan Bordo-Beyazlı ekibimizde, tüm umutlar toplantıdan çıkacak olumlu gelişmelere bağlanırken, toplantı sonucunun beklentileri karşılamaması durumunda ise Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulu’nun istifa kararı almaları bekleniyor.