SPOR
Giriş Tarihi : 21-01-2021 13:53   Güncelleme : 21-01-2021 13:53

BOKSÖRLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

BOKSÖRLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

İRFAN ARSLAN

Elazığlı Boksörler Türkiye Şampiyonasına hazırlıklarını sürdürüyorlar. Boks Antrenörü Cemil Döndü nezaretinde Türkiye Şampiyonasına hazırlanan Boksörler Büyükler ve Gençler Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecekler.

Boks Antrenörü Cemil Döndü, Büyükler Türkiye Şampiyonasının 8-14 Şubat tarihleri arasında Çanakkale’de, Gençler Türkiye Şampiyonasının ise 18-22 Şubat tarihleri arasında Mersin’de yapılacağını belirterek şunları söyledi.

“ Boks Federasyonu Başkanlığı Türkiye Şampiyonalarının yapılacağını açıkladı. Biz de sporcularımız ile bu şampiyonalara hazırlık sürecine başladık. Büyükler Türkiye Şampiyonasına 2 Erkek 2 Kadın sporcu ile katılacağız. Gençler Türkiye Şampiyonasına ise 4 Erkek sporcu ile katılacağız.  Bu şampiyonalar ile ilgili olarak Bakanlığımız izin alacak. Gerekli izinlerin alınması durumunda şampiyonalar yapılacak. Biz de Elazığ bölgesi olarak hazırlıklarımızı şampiyona yapılacakmış gibi sürdürüyoruz. Bu hazırlıklarımız kapsamında bize kapılarını açarak sporcularımızın fitness çalışması imkânı sağlayan Wındyhıll otelinin sahibi Hüseyin Dal’a teşekkür ederiz” dedi.