SPOR
Giriş Tarihi : 25-01-2021 13:56   Güncelleme : 25-01-2021 13:56

AVRUPA FATİHİ PERİLER ADANA’YA HAZIRLANIYOR

AVRUPA FATİHİ PERİLER ADANA’YA HAZIRLANIYOR

İRFAN ARSLAN

EuroCup Women’de grup maçlarını lirder olarak tamamlayan Birevim İl Özel idare Kadın Basketbol takımı Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligine yarın deplasmanda oynayacağı Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol maçı ile dönüş yapacak.

Avrupa Kupasında başarılı bir mücadelenin ardından ligde oynayacakları Adana Basketbol maçını da kazanarak Elazığ’a dönmeyi planladıklarını belirten Basın Sözcüsü Orçun Coşkun” Biz bu sezon lige başlarken bazı hedeflerimizin olduğunu belirtmiştik. Bu hedeflerimizden biri Avrupa Kupasında Çeyrek Finale yükselmekti. Çekya Cumhuriyetinde oynadığımız grup maçlarında üç maçımızı da kazanarak bu hedefimizi gerçekleştirdik. Şimdi Avrupa Kupasında son 16 takım arasındayız. Burada ki mücadelemizi sürdüreceğiz.

Ligde de geçen yıl elde ettiğimiz başarıyı tekrarlamak ve sezonu yine ilk sekiz takım arasında yer alarak tamamlamak istiyoruz. Bu hedefimizi de gerçekleştirmek adına mücadelemizi sürdürüyoruz. Yarın oynayacağımız karşılaşmada Avrupa da ki başarımızı lige taşımak için mücadele vereceğiz. Takım olarak çok iyi bir uyum sağladık. Bu uyumu ligde yansıtarak Adana’dan galibiyetle dönerek camiamızı mutlu etmeye devam etmek istiyoruz. Hazırlıklarımızı bu yönde devam ettiriyoruz” dedi