SPOR
Giriş Tarihi : 26-01-2021 14:38   Güncelleme : 26-01-2021 14:38

KARAKOÇANSPOR FK. ARHAVİ’DE

KARAKOÇANSPOR FK. ARHAVİ’DE

İRFAN ARSLAN

Misli.com 3. Lig 3. Grupta mücadele veren Karakoçanspor FK. Ligin ikinci yarısının ilk maçını oynayacağı Arhavi’ye gitti. Karşılaşmanın son hazırlığını Arhavi’de yapacaklarını belirten Karakoçanspor FK. Teknik Direktörü Önder Çınar; “İkinci yarının ilk maçını kazanarak lige başlamak istiyoruz” dedi.

 Devre arası ve transfer çalışmalarının ardından maç haftasına girdiklerini ve bu maça en iyi şekilde hazırlandıklarını belirten Önder Çınar; ”Bizim için ligin ikinci yarısı önemli ve biz belirlediğimiz hedefe ulaşmak adına mücadelemizi vereceğiz. Bu mücadelemiz de yarın oynayacağımız Arhavispor maçı ile başlayacak. Bilindiği gibi ligin ilk yarısını 10. Sırada tamamladık. Bu bizim ilk yarı için belirlediğimiz hedefti. Ligin ikinci yarısını daha iyi bir sırada tamamlamak istiyoruz. Bunu başarmak içinde maçlarımızı oynayacağız. Yarın oynayacağımız Arhavispor maçını kazanarak ligin ikinci yarısına başlamak istiyoruz. Bugün bu maçla ilgili son çalışmamızı yaparak maç saatini beklemeye başlayacağız” dedi.

Öte yandan yarın oynanacak olan Arhavispor- Karakoçanspor FK. maçını yönetecek olan hakemlerde açıklandı. MHK’den yapılan açıklamaya göre bu karşılaşmayı Tolga Akbaba yönetecek. Akbaba’nın yardımcılıklarını Ali Gün ve Cemal Can Çakır yapacaklar. Müsabakanın 4. Hakemi ise Muhammed Ömer olacak.