YEREL
Giriş Tarihi : 27-01-2021 13:39   Güncelleme : 27-01-2021 13:39

GENÇ MÜSİAD 3T’ YE HAZIRLANIYOR

GENÇ MÜSİAD 3T’ YE HAZIRLANIYOR

Genç MÜSİAD Elazığ İl Başkanı M. Furkan Göçer 3 T (Tanı, Tanıştır, Ticaret yap) programı hakkında açıklamalarda bulundu.

3 T programının amacının bütün üyelerin birbirini tanıması daha sonrasında ise ticaret yapılması için bağlantı kurması olduğunun altını çizen Başkan Göçer ‘’ 3 T (Tanı, Tanıştır, Ticaret yap) programı Genç MÜSİAD firmalarımızın kendilerini tanıtmasına ve ürün ya da hizmetlerin pazarlamasına imkan sunmaktadır. Programda her üyemiz kendisi ve işi hakkında kısa bilgiler vererek önce birbirini tanımış oluyor. Bütün üyeler kendilerini tanıttıktan sonra tanışma sağlanıyor ve ticaret yapmak için bağlantı kuruluyor. Bu program sayesinde hem sektöründe yeni hizmet etmeye başlamış girişimciler hem de aile şirketinin genç temsilcileri firmalarını tanıtarak işlerinin geliştirilmesine katkı sağlamış oluyor.’’ İfadelerini kullandı.

Şubat ayında yapılacak programın her sene düzenleneceğini ifade eden Göçer ‘’ Şubat ayında yapılacak bu program Genç MÜSİAD tarafından her yıl düzenlenerek, ticaretin gelişmesinde oldukça etkili olmaktadır. Bu programın devamında üye ziyaretleri yapılarak her üyenin işini yerinde görme imkanı sağlanmaktadır. Genç MÜSİAD Özellikle pandemi döneminde artan girişimci fikirlerin, yatırma dönüşmesi konusunda da yol gösterici olmaktadır. Bu noktada gerekli eğitimler, programlar ve geniş network ağı sayesinde destek alınacak büyük bir yapıdır. Bunun yanında kendini geliştirmek isteyen girişimci ruha sahip üniversite öğrencilerine de bir çok program, eğitim ve staj imkanı sağlamaktadır.

Bu vesileyle Girişimci ruha sahip 18-30 yaş arası Genç iş insanları ve üniversite öğrencilerini Genç MÜSİAD’a üye olmaya davet ediyorum. Üyeliklerinin onaylanmasıyla birlikte

Türkiye’nin en büyük Genç iş insanları ailesine dahil olarak sosyal ve iş hayatlarına katkı sağlayacaklardır.’’ Sözleriyle konuşmasını noktaladı.