YEREL
Giriş Tarihi : 27-01-2021 16:50   Güncelleme : 27-01-2021 16:50

DUMANDAĞ’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

DUMANDAĞ’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

İRFAN ARSLAN

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Başkan Yardımcısı Mehmet Şekerci ve Genel Sekreter Murat Çiçek Gazetemizi ziyaret etti.

Genel Yayın Yönetmeni Efraim Gündem’e Borsanın çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Mehmet Ali Dumandağ; “İlimize Besi OSB’yi kazandırma çalışmalarımızda belirli bir merhaleyi kat ettik. Şimdi ÇED Raporu çalışmasına başlanıyor. Bunun akabinde yatırım çalışmaları başlayacak. Bu durum ilimiz besicilerinin çok önemli sıkıntılarına çözüm getirmesi açısından büyük önem taşıyor” dedi.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyaretinde Ticaret Odası ve Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı ile birlikte hazırladıkları bir dosyayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a takdim ettiklerini belirten Dumanda, “İlimizin gerek deprem gerek Pandemi sürecinde yaşadığı olumsuzlukların getirdiği, esnaf ve işadamlarının sorunlarına çözüm getirilmesi için hazırladığımız bu taleplerimiz inanıyorum ki olumlu sonuçları beraberinde getirecektir” dedi.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Efraim Gündem’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ”Borsamız ilimiz adına son derece önemli çalışmaları yapıyor. Özellikle Besi OSB’nin hayata geçmesi bu alanda ki sıkıntılara çözüm getirmesi ve üretimin artması açısından büyük önem taşıyor. Ziyeretinde bizi bu konularda bilgilendirdiğiniz için de teşekkür ediyorum.” dedi