YEREL
Giriş Tarihi : 30-01-2021 14:20   Güncelleme : 30-01-2021 14:20

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINDA BEKLENEN DEĞİŞİM

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINDA BEKLENEN DEĞİŞİM

İRFAN ARSLAN

AK Parti Gençlik Kolları il başkanlığına yeni atama yapıldı. 18 Ocak’ta yapılan AK Parti Elazığ İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde kongrenin zayıf görüntüsü üzerine AK Partide başlayan yenileme çalışmaları kapsamında AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Uğurcan Güleç’in bu görevden alındığı yerine ise Emre Burak Kürüm’ün atandığı açıklandı.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından yapılan atama ile Emre Burak Kürüm’ün görevine başladığı belirlendi.

Haberkent Gazetesi olarak, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Emre Burak Kürüm’ün, görev süresi içinde, özellikle küstürülen Gençliği toparlayıcı çalışmaları başlatmasını, Partisi için çalışmasını, partiye zarar verecek davranışlardan uzak kalmasını, Yeni AK Parti imajına uygun çalışmalarda bulunmasını, Halk ile iç içe olmasını, kendisini üstün görmekten uzak kalmasını, Akçeli işlere bulaşmamasını ve AK Partiyi 19 yıllık süre içinde sürekli dinamik tutan Gençliğe bir ağabey olarak hizmet vermesini, Genel Merkez ile koordinasyon içinde kalmasını  tesviye eder, görevinin hayırlı olmasını dileriz.