YEREL
Giriş Tarihi : 30-01-2021 16:59   Güncelleme : 30-01-2021 16:59

KAYMAKAM YILMAZ EKİPLERİN ÇALIŞMALARINI YERİNDE TAKİP ETTİ

KAYMAKAM YILMAZ EKİPLERİN ÇALIŞMALARINI YERİNDE TAKİP ETTİ

Elazığ’da etkili olan kar yağışı ile birlikte Baskil İlçesi’nde 36 köy yolu ulaşıma kapandı. Köy yollarının ulaşıma açılması için yürütülen çalışmaları Baskil Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, yerinde takip etti.

Elazığ’da etkili olan kar yağışı ile birlikte Baskil İlçesi’ne bağlı 36 köy yolu ulaşıma kapandı. İl Özel idaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Baskil Bakımevi Karla Mücadele ekipleri 5 iş makinesi ve 12 personel ile kapanan köy yollarını ulaşıma açmak için çalışmalarını aralıksız yürüttü..

YILMAZ: AÇILAN YOLLARIN DURUMUNU TAKİP ETMEYE ÇALIŞIYORUZ

Yürütülen çalışmaları yerinde takip eden Baskil Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, ekiplerin kapalı köy yollarını açmak için mücadeleye devam ettiklerini belirterek, “Kardan sonra köy yolarımızı açmaya çalışıyoruz. Bugün İl Özel idare ekiplerimiz erken saatlerden bu yana 3 – 4 noktada aynı anda araçlarımızla yolları açmaya çalışıyoruz. Araçlarımız Kızıluşağında, Doğancık, Karabeyli tarafında çalışıyor. Biz Özel İdare Ekiplerimizi de yerlerinde görerek ne yaptıklarını görerek onlara motivasyon vermeye çalışıyoruz hem de açılan yolların durumunu takip etmeye çalışıyoruz. Özel İdare yol şube müdürlüğünden şef arkadaşımız ekiplerini yerinde ziyaret edip durumu görmeye çalışıyoruz.  İlçemizde en uzak köye dahi ulaşarak açmadığımız yol bırakmamaya çalışıyoruz. Ben özel idare ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.