YEREL
Giriş Tarihi : 31-01-2021 15:00   Güncelleme : 31-01-2021 15:00

SEÇMEN, EROL'A GÜVENİYOR

SEÇMEN, EROL'A GÜVENİYOR

Elazığlılar olası bir seçimde Gürsel Erol’u tekrar vekil olarak görmek istiyor

Elazığ’da yerel bir haber sitesinin yapmış olduğu sokak röportajında vatandaşlara yönelttiği “Olası bir seçimde Elazığ’da milletvekili olarak kimi görmek isterseniz?” sorusuna birçok Elazığlı vatandaş Gürsel Erol’u görmek istiyoruz diyerek cevap verdi.

Elazığ’ın yerel haber sitelerinden biri olan SonDakika23 youtube kanalının yapmış olduğu sokak röportajında kent merkezinde vatandaşlara yönelttiği, “Olası bir seçimde Elazığ’da milletvekili olarak kimi görmek isterseniz?” sorusuna birçok vatandaş CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un tekrardan milletvekili olarak görmek istediklerini kaydettiler.  CHP’li Gürsel Erol’un seçildiği günden bu yana vatandaşların sorunlarını dile getirdiğini belirten vatandaşlar diğer milletvekillerinden de aynı performansı göstermelerini talep ettiler.

“GÜVENİNİZE LAYIK OLACAĞIM”

Elazığlıların güvenine layık olacağını belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Elazığlıların şahsıma duydukları güvenden dolayı  her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Seçildiğim günden bugüne kadar hemşerilerimizin sorunlarını gerek mecliste gerekse televizyonlar dile getirmeye çalıştık her zaman halkımızın arasında olarak onların sorunlarıyla dertlendik, sevinçleriyle sevindik. Bundan sonra da şehrimizin sorunlarını daha gür bir sesle duyurmak ve halkımızın sorunlarını çözmek  ve onların güvenine layık olmak için  gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğim.” ifadelerini kullandı.