SPOR
Giriş Tarihi : 01-02-2021 15:08   Güncelleme : 01-02-2021 15:08

TEKOĞLU: DAHA İYİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

TEKOĞLU: DAHA İYİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İRFAN ARSLAN

 Misli.com 2. Lig Kırmızı grupta mücadele veren Tetiş Yapı Elazığspor’da yarın oynanacak olan Serik Belediyespor maçı hazırlıkları devam ederken Teknik Direktör Ümit Tekoğlu; ”Takım olarak daha iyi olmak için çaba harcıyoruz. Göreve başladığım günden bu yana yaptığımız çalışmalar ile takımın eksikliklerini giderme noktasında önemli bir mesafe kat ettik. Ancak üzerinde çalışmamız gereken veya geliştirmek zorunda olduğumuz eksikliklerimiz var. Bunları da tamamladığımız da arzu ettiğimiz noktaya gelmiş olacağız” dedi.

Takım olarak en büyük sıkıntılarının kadro derinliği olduğunu belirten Teknik Direktör Ümit Tekoğlu; ”Kadromuzda bulunan tüm oyuncularımıza ihtiyacım var. Sakatlıkları bulunan oyuncularımız var, maç oynadıkça görülecek kartlardan dolayı cezalı oyuncularımız olacak. Bunlar kadro oluşturmada sıkıntımız olacak. Ben ve ekibim tüm oyuncularımızı en iyi şekilde maçlara hazırlamak zorundayız. Sadece fiziksel olarak değil mental olarak ta oyuncularımızı maçlara hazırlamak zorundayız. Şu anda ki hedefimiz alt sıralardan uzaklaşmak. Bunu sağladığımız zaman oyuncularımızın üzerinde ki stres te azalacak. Bu da maçlara yansıyacak“dedi.

İkinci yarıya galibiyetle başladıklarını belirten Bordo Beyazlı takımın Teknik Direktörü Ümit Tekoğlu; ”Bayburt maçı bizim için çok önemli bir karşılaşmaydı. Buradan alınacak galibiyet bizim için 3 puandan çok fazlası olacaktı. Oyuncularımız iyi mücadele etti ve istediğimizi aldılar. Bunu devam ettirmek zorundayız. Serik Belediyespor da iyi bir takım. Rakibimizle ilgili olarak gerekli analizleri yaptık. Buna göre gerekli önlemlerimizi alarak mücadele vereceğiz. Amacımız iyi gidişi devam ettirmek. Hazırlıklarımızı bu yönde sürdürüyoruz” dedi.

Bordo Beyazlı takımda Serik Belediyespor maçı öncesi İzzet ve Murathan sakatlıklarından Muhammed Umut ise sarı kart cezalısı olması nedeniyle kadroda yer alamayacaklar.